Wzięliśmy udział w szkoleniu

Wzięliśmy udział w szkoleniu

Nie przepuszczamy okazji do rozwoju – wzięliśmy udział w szkoleniu!

Uwielbiamy szkolenia dla Event Managerów z prostego powodu – możliwość bycia uczestnikiem eventu (a nie tak jak zazwyczaj organizatorem), dostarcza nam dawki pozytywnej energii i przypomina o tym, co dla uczestników takich imprez jest naprawdę istotne. Ponadto takie szkolenia są również doskonałym sposobem na wprowadzenie do oferty kolejnych kreatywnych pomysłów na imprezy oraz atrakcje. Jesteście ciekawi jak wyglądało nasze szkolenie? Zapraszamy do lektury!

Nowy Sztynort – wylęgarnia atrakcji

W na początku maja mieliśmy okazję uczestniczyć w edycji MP MICE Tour, zorganizowaną przez MeetingPlanner.pl oraz Nowy Sztynort.
Podczas pobytu w Sztynorcie poznaliśmy infrastrukturę eventową portu Sztynort. Braliśmy udział w licznych atrakcjach takich jak: rejsy jachtami, wyprawa motorówkami czy off road quadami po mazurskich bezdrożach. Zupełnie nowym doświadczeniem i za razem dużą atrakcją był nocleg na jachtach Maxus 34. Degustowaliśmy specjały mazurskiej kuchni w świetnej restauracji Baba Pruska, a wieczorem czas przy ognisku umilił nam koncert Kuby Kęsy.

Poza przepięknymi widokami i wyżej wspomnianymi atrakcjami mieliśmy również możliwość wzięcia udziału w prostej, aczkolwiek fantastycznie przemyślanej grze terenowej, w której całą grupę podzielono na 8 drużyn po 4-5 osób a następnie każda musiała wykonać zadania na przygotowanych stacjach. Szukanie największego drzewa i mierzenie jego obwodu sznurkiem i małą linijką było chyba największym wyzwaniem, które dostarczyło nam mnóstwa śmiechu. Nie mniej wesoło było przy odtwarzaniu póz modelek do sesji zdjęciowej ;).

Zabaw było oczywiście dużo więcej i z całą pewnością wiele pomysłów wykorzystamy w swojej ofercie. Jesteśmy pewni, że dla klientów zainteresowanych ciekawą imprezą integracyjną o charakterze wyjazdowym zaproponujemy Port Sztynort na Mazurach. Bardzo pozytywnie oceniamy możliwości organizacyjne w tym miejscu i z wielką przyjemnością wrócimy tam w roli organizatora.

Galeria zdjęć ze szkolenia

No Comments

Add your comment