Firmowe imprezy integracyjne — Wrocław

Firmowe imprezy integracyjne są ważnym elementem budowania przyjemnej atmosfery w pracy i życzliwej komunikacji. Zgrany zespół osiąga lepsze wyniki i jest bardziej zmotywowany do wykonywania codziennych obowiązków. Nasza agencja eventowa we Wrocławiu zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla firm, które chcą poprawić relacje między pracownikami, lepiej się poznać lub świętować wspólne sukcesy, uczestnicząc w różnych atrakcjach i grach zespołowych. Poznaj nasze pomysły na ciekawe imprezy integracyjne zaplanowane z myślą o team buildingu w Twoim zespole.

W Festa Event stawiamy na dostarczenie przejrzystego scenariusza z kosztorysem i całym planem firmowej imprezy integracyjnej. Z kilku wariantów indywidualnie przygotowanej oferty, która uwzględnia cele spotkania i preferencje uczestników, wybierzesz najbardziej atrakcyjny program, którego realizacją zajmą się nasi doświadczeni event managerowie.

Organizacja imprez integracyjnych dla firm – oferta Festa Event

W Festa Event zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem i organizacją imprez integracyjnych dla firm we Wrocławiu i okolicy. Organizujemy miejsce eventu, planujemy atrakcje, catering na imprezę firmową i aktywności, które pozwolą spędzić Wam wieczór lub cały dzień w dobrej atmosferze. Wśród elementów, za jakie odpowiadamy, znajdują się m.in.:

– motyw przewodni eventu,
– pokazy artystyczne,
– zabezpieczenie wydarzenia,
– gry zespołowe,
– zapewnienie zaplecza gastronomicznego i cateringu,
– atrakcje w terenie,
– zarezerwowanie miejsca imprezy oraz hotelu,
– wynajęcie DJ-a lub zespołu muzycznego,
– degustacje jedzenia i alkoholi.

Przykładowy program imprezy integracyjnej dla firm

Imprezy integracyjne dla firm mogą przyjmować różny przebieg w zależności od pomysłowości i celu spotkania. Naszym zadaniem jest zaproponowanie kilku opcji programu eventu, który spełni oczekiwania uczestników i pozwoli im zapamiętać imprezę na długi czas. Nasza firma organizująca imprezy integracyjne zajmuje się przygotowaniem eventów zgodnie z ideą:

Team building

W czasie firmowej imprezy integracyjnej na uczestników wydarzenia czekają atrakcje, które służą umocnieniu relacji członków zespołu i mobilizują do wspólnej aktywności. Zorganizujemy zajęcia, podczas których nie zabraknie okazji do wykazania się kreatywnością i zaczerpnięcia dużej dawki dobrej zabawy. Gry team buildingowe sprzyjają podniesieniu umiejętności komunikacyjnych i uczą, jak efektywnie współpracować w grupie. Nasze znane realizacje to m.in. gra „Twardy orzech”, Survival oraz mobilne pokoje zagadek.

CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu)

Przebieg imprezy integracyjnej dla firmy możesz połączyć z czynem społecznym. Według założeń koncepcji przedsiębiorstwa w swoich działaniach uwzględniają potrzeby społeczeństwa i środowiska. Z naszym wsparciem możecie wziąć udział w przeprowadzeniu m.in. akcji charytatywnej, zbiórki odpadów, organizacji zabaw dla dzieci z domów dziecka, budowaniu bud dla psów lub karmników dla ptaków czy przebiegu akcji remontowej. W programie eventu znajdą się aktywności i działania, które zintegrują zespół, ale również będą spójne z celami i wartościami społecznymi Twojej firmy.

Firmowe imprezy integracyjne z wyjazdem

Ciekawym połączeniem wspólnej integracji z imprezą firmową jest organizacja wyjazdu integracyjnego. Taki event cieszy się dużym uznaniem wśród uczestników ze względu na luźny charakter, który sprzyja zacieśnianiu więzi. W trakcie imprezy integracyjnej na wyjeździe pracownicy mogą poznać się lepiej niż na co dzień w biurze. W Festa Event organizujemy jednodniowe imprezy integracyjne dla firm z dojazdem do ciekawych miejsc lub połączone z aktywnością na świeżym powietrzu.

Umożliwiamy również wzięcie udziału w kilkudniowej imprezie integracyjnej poza Wrocławiem – zajmiemy się zaplanowaniem przewodniego motywu, zarezerwowaniem noclegu, wyborem menu oraz zabezpieczeniem formalności związanych z wyjazdem m.in. ubezpieczeniem dla każdego z uczestników wyjazdu.

Cele imprezy integracyjnej

Organizacja imprez integracyjnych dla firm może służyć realizacji różnych celów związanych z rozwojem i zwiększeniem efektywności pracowników. Poznaj kilka z nich!

Wspólne uczestnictwo w firmowej imprezie integracyjnej pozwala zbudować silny i zgrany zespół, który chętniej będzie stawiał czoła codziennym obowiązkom.

Skrócenie dystansu między pracodawcą a członkami zespołu zaowocuje sprawniejszą komunikacją i dogadywaniem się w sprawach służbowych.

Organizacja imprezy integracyjnej dla firm może przyjąć formę podziękować lub nagrody dla zespołu za sumienne wypełnianie obowiązków i osiąganie wspólnych sukcesów.

Udział w niecodziennych atrakcjach zmotywuje pracowników do osiągania lepszych wyników, dzięki którym będą mogli powtórzyć spotkanie w zorganizowanym evencie.

Imprezy integracyjne to recepta na konflikty występujące między członkami zespołu. Spotkanie w luźnej atmosferze sprzyja rozmowom, dzięki którym każdy problem może zostać rozwiązany.

W trakcie firmowej imprezy integracyjnej pracownicy stają się bardziej kreatywni – w czasie spotkania mogą pojawić się pomysły wdrożenia nowych rozwiązań, które wpłyną na większą wydajność całej firmy.

Firmowe imprezy integracyjne
– Wrocław

Jak zorganizować imprezę integracyjną we Wrocławiu? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się przygotowaniem programu całego eventu i zaplanujemy atrakcje na imprezę integracyjną, które dostarczą Twoim współpracownikom niezapomnianych wrażeń. Czekamy na Twoją wiadomość! Zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę firmową we Wrocławiu i nie tylko!

Skontaktuj się z nami