Samochody wyścigowe WRC

Zdalnie sterowane auta wyścigowe – Wyścigi WRC

Na każdym evencie znajdą się miłośnicy motorsportu, którzy z wielką przyjemnością zmierzą się w wyścigach WRC czy rajdzie samochodami WRC w małej skali. Tory przygotowane są na wzór zawodów w motorsporcie – rajd Dakar, Rajdy Samochodowe czy wyścigi Rallycrossowe. W ofercieznajdują się modele samochodów rajdowych, terenowych czy driftowych. Istnieje możliwość brandningu samochodów, jak i również przygotowanego toru do wyścigów WRC.

WRC/DRIFT

– tor wyścigowy WRC dla modeli RC w skali 1:10, wymiary ok. 9x5m (minimalny układ 7x5m) – dowolna konfiguracja,
– nawierzchnia zastana, utwardzona: asfalt, kostka, szuter… (możliwość użycia wykładziny targowej lub mobilnego podestu – dodatkowo płatne)
– wyścigowe / rajdowe / driftowe modele w skali 1/10, napęd 4×4, 2-3 modele na torze + model zastępczy
– obsługa techniczna

DAKAR

– tor off-roadowy o wymiarach ok. 8x12m (6x12m), z przeszkodami, wykorzystujący naturalne ukształtowanie terenu (pagórki, szuter), możliwość innej aranżacji z wykorzystaniem naturalnego terenu
– modele off-roadowe w skali 1:10, silnik elektryczny, napęd na cztery koła, do 2-3 modeli na torze + model zastępczy
– obsługa techniczna

TRIAL

– tor do wyścigów WRC przeprawowy z przeszkodami o wymiarach ok. 7x4m (wewnątrz), na zewnątrz możliwość wykorzystania naturalnego ukształtowania terenu (górki, kamienie, piasek), przestrzeń ok. 10x6m.
– modele trialowe np.: Toyota 4Runner / Jeep / Ford Bronco / Land Rover Defender itp., napęd na cztery koła, blokada mostów, 2-4 modele na torze
– obsługa techniczna