Imprezy dla dzieci

Imprezy
dla dzieci = mnóstwo radości!

Na udaną imprezę składa się wiele czynników. A jeżeli mowa tu o imprezach, na których głównymi uczestnikami są dzieci to do zaproponowania mamy niekończącą się listę z atrakcjami, grami, zabawami i eksperymentami!

Na takiej imprezie znakomicie sprawdza się profesjonalna ekipa animatorów, która zapewnia udaną zabawę dla najmłodszych. Animatorzy zorganizują każdą zabawę, poprowadzą konkursy z nagrodami i sprawią, że każde dziecko zanurzy się w świat beztroski, uśmiechu, szczęścia i niekończącej się zabawy!

Przygotowaliśmy wiele scenariuszy, dzięki którym można zorganizować niezapomnianą imprezę dla dzieci. Przyjęcia dla najmłodszych mogą być tematyczne, z motywem przewodnim ulubionej bajki czy z super bohaterami.

Oczywiście nie może zabraknąć smacznych przekąsek i napojów, które dodadzą mocy naszym pociechom. Oferujemy stacje z cukrową watą, popcornem, różnego rodzaju napojami oraz bufet z drobnymi przekąskami typu: pizzerki, zapiekanki, frytki, owoce i warzywa.

Przykłady atrakcji dla dzieci

Mega maskotki

Wizyta na imprezie ulubionej postaci z bajek dla dzieci, Animatorzy przebrani w dowolny strój będą zabawiać dzieci, robić sobie wspólne zdjęcia czy uczestniczyć wspólnie w grach i zabawach.

Balony

Must have każdego eventu dla dzieci. Czy to balony z helem czy modelowane, z których powstają zwierzątka – każde dziecko uwielbia balony! Wyczarowane z balonów zwierzątka rozwijają wyobraźnie dzieci i wprawiają je w niemilknący zachwyt!

Eksperymenty dla dzieci

Znakomita forma nauki poprzez zabawę! Dzieci będą mogły pod okiem doświadczonych animatorów przeprowadzić rozmaite eksperymenty. Nie będzie tutaj czasu na nudę! Ta atrakcja budzi zawsze wielkie zainteresowanie wśród dzieci.

Dmuchańce

Stworzymy małe miasteczko z dmuchańcami, basem z kulkami i dużymi zjeżdżalniami, w których dzieci będą mogły spożytkować niekończące się pokłady energii. Taka atrakcja cieszy się dużą popularnością wśród dzieci.

Malowanie buzi

Bardzo popularna atrakcja, z której chętnie korzystają najmłodsi uczestnicy imprez. Dzieci w mgnieniu oka mogą stać się księżniczką lub super bohaterem! Animatorzy potrafią stworzyć wspaniałe malunki na twarzach dzieci.

Kącik maluszka

Z myślą o najmłodszych uczestnikach przygotowaliśmy kącik dla malucha, który oferuje zabawki dobranie do wieku dziecka, klocki, wielkie puzzle, tunele animacyjne, farbki, kredki do malowania.

Bańki mydlane

Dzieci je uwielbiają! Mogą puszczać kolorowe bańki małe i duże. Proponujemy również nie lada gratkę – zamykanie dzieci w ogromnej bańce mydlanej! Dziecko staje na środku specjalnie przygotowanego podestu, który jest zbiornikiem z płynem do baniek mydlanych. Animator unosi obręcz, która tworzy tunel mydlany zamykając dziecko w środku.

Kolorowe warkoczyki

Atrakcja skierowana nie tylko do dziewczynek, które marzą o pięknych, kolorowych i długich warkoczykach, ale również do chłopców, którzy marzą o kolorowych włosach. W magicznym kuferku animatora-fryzjera znajdują się farby w sprayu, sztuczne, kolorowe włosy oraz gumki do włosów. Wszystkie produkty są bezpieczne dla dzieci i zmywają się po pierwszym myciu włosów.

Warsztaty z robotyki

Zajęcia z robotyki dla dzieci robią się coraz popularniejsze. W ich trakcie dzieci uczą się jak zbudować, a następnie zaprogramować własnego robota. W tym celu wykorzystuje się klocki do robotyki. Poziom trudności dostosowany jest do wieku uczestników. Dzieci w trakcie zajęć rozwijają swoje analityczne myślenie, kreatywność i przyswajają wiedze, która pomoże im później w codziennym życiu.