Atrakcje

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy Doliną Baryczy to wycieczka przez naturę, której towarzyszy urokliwy krajobraz lasów, rezerwat przyrody i liczne zabytki historyczne. Wszystko to pomoże zrelaksować się uczestnikom spływu. Do wyboru kilka przepięknych tras, dostosowanych do grupy. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska na trasie spływu. Spływ zaczynamy od krótkiego instruktażu, następnie grupa płynie w dwuosobowych kajakach, ubrana w kapoki z przewodnikiem.

Gra terenowa

Ta atrakcja bazuje na klasycznym marszu
na orientację, aczkolwiek poszerzona jest o kilka niespodzianek i dodatkowych atrakcji. Gra odbywa się drużynowo (3-4 osób w drużynie). O sukcesie decyduje umiejętność współpracy. Uczestnicy będą musieli poradzić sobie nie tylko z odnajdywaniem kolejnych punktów kontrolnych,ale również stawić czoła dodatkowym zadaniom, jakie przygotowali dla nich organizatorzy. Po dotarciu do mety policzymy punkty dla każdej drużyny, zestawimy klasyfikację i pokażemy ślady GPS Tracking’u.

Gra rowerowa

Zapraszamy naszych Gości na rowerową grę terenową. Dwudziestopięcio kilometrowa trasa o małym stopniu trudności pozwala się pokonać każdemu. Wierszowany opis z zawartymi w treści zadaniami zmusza do myślenia. Jeżeli nie zbłądzimy – zobaczymy piękne miejsca w najbliższej okolicy. Rywalizują dwie drużyny, wyruszając na tą samą trasę
w przeciwnych kierunkach, pod czujnym okiem pilotów z załogi Festa-Event.

Paintball

Paintball to gra strategiczna, wymagająca aktywnego działania i drużynowego zgrania. Uczestnicy poczują adrenalinę i przypływ sportowej rywalizacji. Grupa dzielona jest na dwie drużyny. Każdy z uczestników wyposażony zostaje w kombinezon, maskę oraz pistolet z odpowiednią ilością kulek. Przed rozpoczęciem gry odbywa się krótki instruktaż, po którym każdy będzie mógł wykazać się sprytem i strategicznym myśleniem. Paintball pozwala na rozładowanie stresu, ale przede wszystkim jest to dobra zabawa. Możliwość dopasowania scenariusza gry w zależności od preferencji i zaangażowania grupy.

Olimpiada na wesoło

Impreza integracyjna pod tytułem OLIMPIADA NA WESOŁO to połączenie rywalizacji sportowej z integracją pracowników. Na wszystkich uczestników czeka czynna forma wypoczynku, gdzie do wykonania będzie kilkanaście zadań sprawnościowych. Konkurencje będą wykonywane w grupach jako poszczególne stacje. Odbywać się będą na czas lub na punkty. Każda drużyna musi się zaprezentować przed specjalną komisją oraz posiadać swój własny sztandar (zapewniamy materiały), który muszą sami stworzyć. Nad całością będzie czuwał Komitet Olimpijski oraz fotograf.

Survival

Realistyczne repliki broni palnej o bardzo dużej mocy wylotowej. Karabiny szturmowe w systemie AK i M4, strzelba, pistolety. Wszystko z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów i wiernie odwzorowane, zupełnie jak przy używaniu palnych odpowiedników. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych strzelców, którzy oprócz strzelania prezentują zasady posługiwania się bronią, przeładowanie, oraz strzelanie w ruchu (dynamiczne). Do dyspozycji oryginalne oporządzenie wojskowe, ładownice i kamizelki. Zapewniamy okulary ochronne i szkolenie z bezpieczeństwa na strzelnicy.

Zwiedzanie browaru Nepomucen

Nasz przewodnik przedstawi Państwu historię powstania browaru oraz omówi jego genezę. Podczas wycieczki omówimy pełen proces technologiczny produkcji piwa, zaczynającego się od przygotowania najwyższej jakości surowców a kończący się na powstaniu gotowego wyrobu. Podczas zwiedzania uczestnicy poznają kluczowe style piwa, ich walory smakowe oraz zapachowe. Istotną częścią zwiedzania będzie degustacja kilku rodzajów piw, nalanych prosto z leżaka.