Eventy i imprezy VR

Eventy i imprezy VR

Uczestnicy, zakładając specjalne gogle VR przenoszą się do wirtualnego świata, w którym muszą rywalizować, a niekiedy pokonywać swoje fobie i lęki. Gry są tak realistyczne, że nie sposób ukryć swoje emocje i reakcje na to, co dzieje się w wirtualnym świecie.

Oferujemy Państwu specjalnie przygotowane stanowiska na imprezy VR z najwyższej jakości sprzętem i z dużym wyborem gier. Istnieje możliwość ustawienia stanowisk zarówno wewnątrz obiektu, jak i w plenerze pod specjalnym zadaszeniem. W strefie VR istnieje możliwość dostosowania świateł do panującej scenerii, jak również umieszczenia loga klienta.

Przy większej liczbie osób możliwy dobór scenariuszy, które pozwolą na rozegranie turniejów między uczestnikami. Ze strefy eventowej VR mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci, więc atrakcja sprawdzi się nie tylko na imprezach firmowych, ale również na piknikach firmowych czy imprezach dedykowanych dzieciom.

Symulatory jazdy na nartach i snowboardzie to nie jest zwykła gra w okularach VR. W tych grach, żeby pokonać stok trzeba pracować całym ciałem, ważny jest czas reakcji na torze. Dookoła góry, pełno śniegu i jego charakterystyczny chrzęst pod nartami czy snowboardem – świetna zabawa i ogrom emocji!