Firmowa impreza karnawałowa – Wrocław

Karnawał to czas zabawy, a każda okazja jest dobra do integracji w gronie współpracowników. Wejście tanecznym krokiem w nowy rok sprzyja organizacji imprezy karnawałowej 2023 we Wrocławiu. W Festa Event znajdziemy odpowiednie miejsce i zapewnimy wyjątkowe atrakcje, dzięki którym Twój zespół przełamie bariery i jeszcze lepiej pozna się w rytmach muzyki. Oferujemy noc pełną przeżyć, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Impreza karnawałowa dla firm

Wyróżnia nas wszechstronne działanie. Dostosowujemy scenariusz zabawy karnawałowej we Wrocławiu do potrzeb firmy, budżetu oraz preferencji pracowników. W ramach imprezy karnawałowej jesteśmy w stanie zorganizować zimowy wyjazd integracyjny połączony z zabawą poza Wrocławiem oraz tradycyjną firmową imprezę integracyjną na sali z wyjątkowymi atrakcjami.

Impreza karnawałowa tematyczna z Festa Event

Mamy duże doświadczenie w organizacji imprez karnawałowych tematycznych oraz balów maskowych, dlatego z przyjemnością zadbamy o całą oprawę wizualną, sceniczną oraz techniczną. Stacjonarny karnawał w firmie to okazja do wzięcia udziału w nowych aktywnościach.

Z naszej strony możesz liczyć na warsztaty integracyjne dla firm, proseccoVan, i stanowiska VR, wizualizacje holograficzne oraz wiele innych ciekawych form aktywnego spędzania czasu w trakcie eventu. Głównym punktem tematycznej imprezy karnawałowej może być również występ stand-up lub dobrze znany nam wszystkim kabaret — takie widowiska z pewnością pozytywnie nastawią uczestników do dalszej zabawy.

Scenariusz imprezy karnawałowej – jak działamy?

Każda impreza karnawałowa we Wrocławiu lub innej lokalizacji odbywa się według starannie wykonanego scenariusza. Jak wygląda przygotowanie eventu z naszej strony? Nie działamy według schematów i zawsze staramy się urozmaicić przebieg wydarzenia zgodnie z oczekiwaniami naszych uczestników.

Do przygotowania scenariusza imprezy karnawałowej we Wrocławiu dla firmy przyda nam się kilka słów na temat zespołu. Zaproponujemy atrakcje, gry i rozrywki, które pozytywnie zaskoczą współpracowników i zachęcą do wzięcia udziału we wspólnej integracji. W pierwszej kolejności ustalamy jednak, jaki typ wydarzenia interesuje Twoją firmę. Możemy zorganizować m.in.:

– imprezę karnawałową we Wrocławiu w wynajmowanym lokalu lub sali,
– imprezę karnawałową online połączoną z występami artystów lub magików,
– imprezę karnawałową tematyczną,
– lub karnawałowy wyjazd integracyjny dla firm.

Atrakcje i zabawy na imprezę karnawałową Wrocław 2023

W naszym scenariuszu imprezy karnawałowej zawsze znajdzie się sekcja przeznaczona zabawom i atrakcjom, które sprawią, że od stołów odejdą nawet najbardziej nieugięci uczestnicy. Pokazy malowania piaskiem lub światłem, teatr cieni, fotobudki, gry i zabawy nawiązujące do najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych, degustacje alkoholi połączone z odgadywaniem aromatów whisky, czy regionów pochodzenia danego trunku, przebieranki, konkursy angażujące starszych i młodszych pozwolą wspólnie oderwać się od rozmów przy pysznych daniach oraz wyskokowych napojach i aktywnie spędzić czas.

Dania na imprezę karnawałową

Organizacja imprezy karnawałowej przewiduje catering bogaty w różne opcje menu. Dbamy o prezencję serwowanych dań, pokaźne porcje i mnogość potraw do wyboru. Menu składa się z wielu wariantów przystawek, potraw na ciepło oraz na zimno, a także słodkiego poczęstunku. Przy wyborze cateringu na imprezę karnawałową uwzględniamy charakter eventu oraz jego miejsce. Zapewniamy finger food, talerze przystawek i kanapek, bufet w formie szwedzkiego stołu, a także catering plenerowy – przy wydarzeniu organizowanym na świeżym powietrzu z ogniskiem, kiełbaskami i rozgrzewającymi trunkami. Nie musisz również przejmować się zapewnieniem niezbędnego zaplecza gastronomicznego. W Twoim imieniu zajmiemy się przygotowaniem miejsca na ognisko, siedzisk i niezbędnej jednorazowej zastawy.

Catering na imprezę firmową

Impreza karnawałowa Wrocław – 2023

Zorganizuj z Festa Event imprezę karnawałową 2023 we Wrocławiu dla Twojej firmy. Nasze doświadczenie w organizacji licznych eventów okolicznościowych oraz praca w branży hotelarsko-gastronomicznej sprawia, że bez przeszkód znajdziemy miejsce dla Twojego wydarzenia i sprawimy, że integracja zespołu będzie niezapomnianym doświadczeniem. Zapoznaj się z całą naszą ofertą atrakcji i imprez integracyjnych – czekamy na Twoją wiadomość.

Skontaktuj się z nami