Świąteczna impreza firmowa – mikołajki firmowe

Świąteczna impreza firmowa, Mikołajki to okazja do wspólnej integracji i spędzenia niezapomnianego czasu w gronie członków zespołu. W Twoim imieniu zajmiemy się organizacją miejsca, pysznego jedzenia i zapewnimy moc atrakcji, które pozwolą spędzić grudniowy wieczór w miłej atmosferze wspólnego świętowania. Zorganizujemy imprezę mikołajkową dla pracowników w siedzibie Twojej firmy lub udostępnionym lokalu. Zadbamy o wystrój i umilimy świąteczne spotkanie dzięki uczestnictwu w grach, zabawach i tematycznych konkursach.

Impreza firmowa – mikołajki

Nie masz pomysłu na mikołajki w firmie? W Festa Event posiadamy bogatą ofertę mikołajkową dla firm, zaplanujemy całe wydarzenie i zadbamy o satysfakcję Twoich współpracowników.

Forma wydarzenia

Zaczniemy od wspólnego ustalenia szczegółów firmowej imprezy mikołajkowej. Organizujemy świąteczne spotkania dla pracowników na terenie firmy, w wynajmowanym lokalu lub na wyjeździe integracyjnym.

Charakter wydarzenia

Następnie uzgodnimy szczegóły i charakter firmowej imprezy integracyjnejspecjalizujemy się w przygotowywaniu formalnych kolacji biznesowych z wykwintnym cateringiem na imprezę firmową, luźnych spotkań z kieliszkiem bąbelków w dłoni oraz szalonych imprez z odwiedzinami św. Mikołaja.

Plan wydarzenia i atrakcje

Po omówieniu wstępnych oczekiwań przygotujemy ofertę mikołajkową dla firm oraz plan wydarzenia z masą atrakcji, które pozwolą Wam zapamiętać organizowany wieczór na lata i z pozytywnym nastawieniem przywitać nowy rok!

Impreza mikołajki dla pracowników z Festa Event

Mikołajki firmowe to czas śpiewania kolęd, wspólnego ucztowania przy zastawionym stole, a także okazja do wzięcia udziału w niezapomnianych grach i konkursach. Specjalnie na to wydarzenie organizujemy również warsztaty artystyczne umożliwiające odnalezienie nowej pasji m.in. przygotowywanie świec zapachowych, wiszących ogrodów (kokodemia), makram, dekorów, obrazów z mchu, rzeźb lodowych i wiele innych! W tym wyjątkowym dniu zapewniamy również animatorów, którzy poprowadzą świąteczną imprezę taneczną i zachęcą wszystkich do wspólnej zabawy.

Urozmaiceniem mikołajek firmowych są pokazy widowiskowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony gości. W naszej ofercie znajdziesz, atrakcje takie jak malowanie śniegiem lub światłem. Pokazy mogą opowiadać historię firmy lub przedstawiać nowe produkty, usługi czy historie z życia pracowników i stanowią świetne wprowadzenie do rozpoczęcia mikołajek w firmie.

Pomysły na mikołajki
w firmie

Z przyjemnością zorganizujemy świąteczną imprezę firmową tematyczną. Mamy doświadczenie w organizacji dużych eventów i okolicznościowych spotkań pracowniczych, którym przewodniczy główny motyw. Zapewniamy wszystkie potrzebne akcesoria umożliwiające zmianę stylizacji gości, dbamy o oprawę wizualną i akustyczną. Przygotowujemy również bankiety w klasycznym wydaniu oraz zimowe biesiady przy ognisku z kuligiem i grywalizacją na śniegu – mikołajki firmowe na świeżym powietrzu przy rozgrzewających napojach dostarczą tego wieczoru ciepła i niezapomnianych wrażeń.

Mikołajki firmowe we Wrocławiu i okolicy

Mikołajki w firmie nie zawsze muszą nawiązywać do nadchodzących świąt, a przebieg eventu może całkowicie odbiegać od okazji spotkania. Organizacja świątecznej imprezy firmowej mikołajkowej sprzyja próbowaniu nowych rzeczy, dlatego zachęcamy również do wzięcia udziału w niecodziennych atrakcjach. Na miejscu spotkania przygotowujemy stanowiska VR, które pozwolą przenieść się do innego świata i zmierzyć z przeciwnikami w popularnych symulatorach. Zapewniamy także mobilne ścianki wspinaczkowe, maszyny do gier oraz maszyny Vapshot, czyli procenty w dymie. Uczestnicy mikołajek firmowych mogą wejść w kontrolowany stan upojenia bez konsekwencji spożywania alkoholu następnego dnia.

Organizacja mikołajek
w firmie

Zainteresowaliśmy Cię organizacją mikołajek firmowych z Festa Event? A może masz własny scenariusz świątecznej imprezy dla firmy i potrzebujesz wsparcia przy jego realizacji? Napisz do nas. Z przyjemnością pomożemy Ci urządzić imprezę firmową mikołajki dla pracowników.

Skontaktuj się z nami