Organizacja jubileuszu firmy

Impreza z okazji jubileuszu firmy to znakomity moment na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, podziękowań oraz integracji przy wspólnej zabawie. Niezależnie od tego, czy Twoja firma obchodzi jubileusz 10-lecia czy 30-lecia – z pomocą naszych event managerów wydarzenie to będzie długo wspominane przez wszystkich uczestników. 

Sprawdź, jak zorganizować jubileusz firmy i o czym warto pamiętać podczas planowania przyjęcia.

Kiedy zorganizować imprezę jubileuszową firmy?

Jubileusz firmy organizuje się z myślą o świętowaniu rocznicy założenia firmy lub powstania topowych usług i produktów. Okazji tej towarzyszą spotkania zarządu, pracowników, a często także klientów i partnerów biznesowych przedsiębiorstwa. Festa Event pomoże Ci zorganizować imprezę z okazji jubileuszu firmy w terminie i lokalizacji dogodnej dla wszystkich zaproszonych gości. Zajmujemy się przygotowaniem m.in.:

– jubileuszu 10-lecia firmy,
– jubileuszu 15-lecia firmy,
– jubileuszu 20-lecia firmy,
– jubileuszu 25-lecia firmy,
– jubileuszu 30-lecia firmy.

Organizujemy przyjęcia na mniejszą skalę, a także imprezy jubileuszowe z rozmachem, które odbywają się w dużej sali lub na świeżym powietrzu. Przy wyborze terminu całego przedsięwzięcia uwzględnij plany pracowników oraz zaproszonych gości. Najlepszym rozwiązaniem jest organizacja jubileuszu firmowego poza sezonem urlopowym, choć przed wyznaczeniem dokładnej daty, lepiej skonsultować termin z uczestnikami np. poprzez przeprowadzenie wewnętrznej ankiety.

Na czym polega organizacja jubileuszu firmy?

Jubileusz firmowy to wyjątkowy rodzaj imprezy integracyjnej dla firm, któremu towarzyszy podniosły charakter. Uczestnicy pojawiają się na przyjęciu w eleganckich kreacjach, dlatego warto zadbać o odpowiedni wystrój sali, wykwintny catering oraz atrakcje pasujące do rodzaju imprezy.

Najważniejszym punktem planowania jest wybór miejsca, które pomieści wszystkich uczestników. Organizujemy imprezy w salach bankietowych i hotelowych, restauracjach oraz wynajętych lokalach. Do obchodów jubileuszu firmy warto zacząć przygotowywać się z większym wyprzedzeniem, dzięki czemu zyskamy możliwość rezerwacji najciekawszych miejsc na organizację wyjazdu integracyjnego lub imprezy jubileuszowej na miejscu.

W kolejnym etapie planowania zajmiemy się przygotowaniem scenariusza, który uwzględni wszystkie przemowy, występy, podziękowania oraz przerwy na ciepły posiłek. Możemy zadbać również o catering na imprezę firmową – po ustaleniu szczegółów, ilości i rodzaju dań oraz formy ich serwowania przygotujemy kilka propozycji menu na jubileusz Twojej firmy.

Przygotujemy scenariusz
jubileuszu firmy

Możesz liczyć na pełne wsparcie w zaplanowaniu całego harmonogramu imprezy z okazji jubileuszu firmy. Przygotujemy dla Ciebie kilka propozycji oferty, które uwzględnią m.in.:

Pełnowymiarowy program wydarzenia
Nocleg dla gości (w przypadku jubileuszu na wyjeździe)
Ubezpieczenie imprezy jubileuszowej
Miejsce imprezy jubileuszowej
Przygotowanie sceny i dekoracji sali.
Zamówienie i wybór cateringu
Organizacja zaplecza technicznego i nagłośnienia
Atrakcje, konkursy i niespodzianki dla gości
Materiały dodatkowe (zaproszenia, broszury i inne)

Przed przygotowaniem dokładnej oferty zawierającej kilka propozycji przebiegu imprezy jubileuszowej skontaktujemy się z Tobą, aby lepiej poznać upodobania Twoich współpracowników, ustalić budżet, rodzaj cateringu i formę spędzania czasu na przyjęciu. Na specjalne życzenie możemy załatwić konferansjera, zespół muzyczny lub DJ-a, który poprowadzi całe wydarzenie.

Atrakcje na jubileusz firmy

Kluczowym punktem każdej imprezy jubileuszowej jest zakończenie części oficjalnej i przystąpienie do wspólnej zabawy. Uczestnicy mogą lepiej poznać się przy muzycznych rytmach lub podczas organizowanych konkursów. W Festa Event specjalizujemy się w dostarczaniu emocji podczas przyjęć i organizowanych imprez – na ten dzień możemy zaplanować niecodzienną rozrywkę w formie fotobudki, degustacji alkoholi, procentów w dymie, drinków serwowanych przez prosecco van, a także występy magików oraz artystów.

Impreza z okazji jubileuszu firmy – korzyści wspólnego świętowania

Jubileusz firmy to doskonała okazja do wspólnego świętowania sukcesu firmy.

Podczas przyjęcia możesz podziękować współpracownikom za trud włożony w osiągnięcie sukcesu, zdobycie nagrody i poprawę wyników.

Wspólna impreza jubileuszowa firmy sprzyja integracji pracowników oraz zacieśnianiu więzi między zespołem a szefostwem.

Organizacja jubileuszu firmy korzystnie wpływa na poprawę wizerunku i ociepla biznesowe relacje.

Impreza jubileuszowa firmy z Festa Event

W Festa Event zajmujemy się profesjonalną organizacją imprezy jubileuszowej firmy. Zależy Ci na tym, aby święto Twojej firmy było niezapomnianym wydarzeniem? Chętnie zajmiemy się organizacją wydarzenia w Twoim imieniu. Sprawdź, jak możesz razem z pracownikami obchodzić jubileusz firmy!

Skontaktuj się z nami