Oferta stacjonarna

Imprezy dla dzieci

Dzieci pomimo wieku to bardzo wymagające osóbki Dlatego też przy organizacji imprez dla dzieci dajemy z siebie 200%. Zorganizujemy niezapomniane urodziny, Dzień Dziecka, piknik na świeżym powietrzu czy też Mikołajki. Wraz z animatorami stworzymy niepowtarzalny nastrój, ubierzemy otoczenie dekoracjami nawiązującymi do tematyki wydarzenia. Zapewniamy zabawy, konkursy, animacje i uśmiech od ucha do ucha każdego z dzieci!

Integracje

Każdy zespół nawet ten zgrany, osiągający dobre wyniki w pracy potrzebuje czasem złapać oddech i naładować baterie. Zorganizuj z Nami wyjazd integracyjny dla swoich pracowników, który umożliwi im lepsze poznanie się w trakcie wspólnej integracji. Dobierzemy pod Wasz zespół odpowiednią formę spędzenia wolnego czasu. Sprawimy, że Twoi pracownicy odpoczną, zrelaksują się, nabiorą sił i chęci do pracy. Zorganizujemy dla Was hotel, transport, atrakcje i pyszne jedzenie. Jednym słowem, sprawimy, że jeszcze długo będziecie ten wyjazd długo wspominać!

Pikniki firmowe

Pikniki firmowe to dobra okazja do integracji i zabawy pracowników, ale również dla ich rodzin. Tego typu eventy to świetny czas, aby podsumować osiągnięcia firmy i podziękować swoim pracownikom za ich ciężką pracę. Pozwól, że zajmiemy się organizacją pikniku dla Twojej firmy.

Zorganizujemy dobry catering, atrakcje, dmuchańce, zabawy i animacje dla dzieci, jak również gry i konkursy dla całych rodzin. Zadbamy o bezpieczeństwo i dobrze spędzony czas. 
naszym klientom zapewniamy pełną obsługę logistyczną. Przeprowadzimy Waszą firmę przez proces organizacyjny – od wyboru miejsca przez dobór atrakcji i dobrego jedzenia, aż po zapewnienie bezpieczeństwa na evencie.

Organizacja pikniku firmowego to :
• Scenariusz imprezy,
• Wybór miejsca na jej organizację,
• Rozkład namiotów pod poszczególne strefy (strefa relaksu, zabawy, cateringu),
• Oświetlenie, nagłośnienie, oprawa muzyczna, meble piknikowe,
• Wybór cateringu,
• Atrakcje na imprezę,
• Ochrona i bezpieczeństwo,
• Nadzór na przebiegiem pikniku,
• Sprzątanie terenu po imprezie,
Najczęściej na pikniku możemy spotkać takie strefy jak:

Strefa zabawy dla dzieci

Strefa zabawy dla dzieci powstała z myślą o najmłodszych uczestnikach pikników firmowych i rodzinnych. W strefie tej zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzą dla dzieci szereg zabaw i konkursów sprawnościowych. Na dzieci w strefie zabawy czekają balony napełnione helem o dowolnej wielkości, kształcie i kolorze. Obowiązkowym elementem są tak zwane „elastyczne balony”, z których animator może wyczarować miecz, pieska, żyrafę, kwiatka, koronę, serce i wiele innych rzeczy. Zabawy z chustą animacyjną to fantastyczna rozrywka dla dzieci jak i dla dorosłych. Gry i zabawy z kolorową chustą wspaniale integrują, wpływają na rozwój wyobraźni i aktywności fizycznej oraz dziecięcej motoryki. Bańki mydlane to „must have” każdego pikniku – atrakcja, którą kochają wszystkie dzieci. A zamykanie w bańce mydlanej to dopiero gratka dla najmłodszych! Zdjęcia w bańkach wyglądają niesamowicie i są wspaniałą pamiątką dla każdego dziecka. Wśród przeróżnych atrakcji nie może zabraknąć malowania twarzy. Maluchy uwielbiają malowanie twarzy chociażby z jednego prostego powodu – mogą w mgnieniu oka stać się księżniczką z bajki lub super bohaterem, ratującym świat.
Dodatkowo dla najmłodszych uczestników pikników firmowych proponujemy również bogatą, kolorową i przede wszystkim bezpieczną strefę dmuchańców, która rozbawi i wprawi w doskonały nastrój każdą pociechę. Wśród naszych atrakcji dzieci znajdą dmuchaną zjeżdżalnie, żółwia wspinaczkowego, basen z kulkami, kule do skakani czy też plac zabaw z Gwiezdnymi Wojnami, Oczywiście, strefę dmuchańców możemy rozszerzyć o inne atrakcje jak na przykład euro-bungee. Sprawimy, że wszystkie dzieci będą pochłonięte zabawą, a rodzice znajdą chwilę relaksu.

Strefa Chillout’u

Dla tych, którzy lubią sobie posiedzieć na świeżym powietrzu i napawać się każdym promieniem słońca przygotowujemy strefę chillout’u. Znajdują się w niej leżaki, które chętnie są odwiedzane przez uczestników pikniku – w szczególności tuż po opuszczeniu strefy bistro. Każdy, kto preferuje wygodny odpoczynek z pewnością będzie zadowolony z takiego rozwiązania.

Strefa Bistro

Ulubiona strefa wszystkich smakoszy! To tutaj można zjeść i się napić. Dla pewności, że absolutnie każdy uczestnik pikniku otrzyma swój przydział – wszyscy dostają talony do strefy bistro. 

Strefa Rekreacyjna

Jest to wydzielona strefa, w której zazwyczaj dzieje się najwięcej. Gry i zabawy grupowe, konkursy, zawody (np. Olimpiada na wesoło) odbywają się zawsze w wyznaczonej do tego przestrzeni. Strefa rekkreacyjna to taki teren podczas pikniku, który powinien być przestronny i komfortowy do realizowania rozmaitych aktywności.

A sercem każdego pikniku jest niewątpliwie scena, z której osoba prowadząca wydarzenie dostarcza atrakcji wszystkim uczestnikom pikniku.