Warsztaty integracyjne dla firm

Jedną z naszych specjalizacji są niezapomniane warsztaty integracyjne dla pracowników. Warsztaty mogą być praktycznym dopełnieniem większej imprezy firmowej, szkolenia wyjazdowego, czy po prostu niezależnym zestawem aktywności, które pomogą rozwinąć ducha zespołu.

Możemy zorganizować dla Ciebie krótkie warsztaty integracyjne dla pracowników, które mogą posłużyć jako kreatywny przerywnik w trakcie wydarzenia lub też dłuższy, dobrze zaplanowany blok warsztatowy, pozwalający na trening wybranych możliwości przez zabawę.

Skontaktuj się z nami

Organizacja ciekawych warsztatów dla firm

Oprócz zalet związanych z team buildingiem, warsztaty firmowe to okazja do nabycia nowych umiejętności. To nie tylko przydatne w codziennej pracy kompetencje miękkie (takie jak praca zespołowa, kreatywność, efektywna komunikacja, czy radzenie sobie ze stresem), ale także te praktyczne, na przykład z zakresu DIY (zrób to sam). Lekka forma aktywności warsztatowych to także sposób na docenienie pracowników – przez zaoferowanie im wartościowej rozrywki.

Warsztaty dla firm z Festa Event

W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów ciekawych warsztatów dla firm i ich pracowników, które łatwo dostosujesz do charakteru imprezy, wielkości i preferencji zespołu, oraz do posiadanego budżetu. Nie ma dla nas zadań niemożliwych – organizujemy zarówno niewielkie projekty warsztatowe, jak i te rozbudowane, w których udział może wziąć duża grupa uczestników.

Wybrane warsztaty firmowe, które możemy dla Ciebie zrealizować:

Warsztaty kulinarne i baristyczne

W tym między innymi firmowe warsztaty parzenia i podawania kawy (np. latte art), czy wspólne gotowanie potraw.

Warsztaty kreatywne i twórcze

Warsztaty dla firm rozwijające ducha zespołu przez aktywności twórcze (np. malowanie, pisanie, czy budowanie).

Warsztaty hand made i DIY

np. warsztaty makramy, robienia świec, las w słoiku czy obrazy z mchu.

Zajęcia z ergonomii pracy

Szkolenia w formie warsztatów firmowych, które przełożą się zarówno na efektywność, jak i większe zadowolenie z codziennej pracy.

To tylko wybrane propozycje – zapytaj nas także o inne szkolenia firmowe, konferencje firmowe i warsztaty integracyjne dla pracowników. Jeśli nie wiesz, jaka forma aktywności będzie odpowiednia dla Twojego zespołu, zdaj się na nasze doświadczenie. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Jak przygotowujemy warsztaty integracyjne dla firm?

Ustalamy liczbę osób i preferowany tryb aktywności

Wspólnie z Tobą omówimy dostępne możliwości i dopasujemy warsztaty firmowe do zainteresowań Twoich pracowników oraz budżetu, którym dysponujesz.

Planujemy szczegóły warsztatów integracyjnych

Wybieramy miejsce, dopasowujemy aktywności do harmonogramu dnia (jeśli warsztaty są częścią innego eventu), przygotowujemy dokładny scenariusz poszczególnych zajęć.

Dbamy o każdy szczegół

Dostosowujemy warsztaty firmowe do Twoich potrzeb – przygotujemy catering, transport, zakwaterowanie i wszelkie dodatkowe aktywności (np. niespodziankę urodzinową dla pracownika).

Pamiętamy o formalnościach

Ubezpieczenie, umowy z partnerami, regulaminy, niezbędne materiały i wszystkie pozostałe elementy gwarantujące bezpieczną organizację twoich warsztatów firmowych.

Dlaczego warto zorganizować warsztaty dla pracowników z nami?

Kompleksowa oferta

Zadbamy o wszystkie aspekty warsztatów firmowych  (hotel, catering, transport, rodzaj atrakcji, indywidualne atrakcje).

Przejrzyste zasady współpracy

Dbamy dokładny kosztorys, precyzyjny zakres oferty, formalności i procedury. Dopinamy wydarzenia na ostatni guzik.

Również warsztaty on-line

Opcja, którą szczególnie cenią sobie organizacje zatrudniające pracowników z różnych miast lub na co dzień pracujące zdalnie.

Kreatywność

Powiedz nam, jaki masz zespół, a my zaproponujemy niebanalne formy aktywności, które Twoi pracownicy z pewnością zapamiętają na dłużej.

.

Bogaty wybór i elastyczność

Dopasujemy zakres aktywności do charakteru zespołu i całej organizacji, a także Twoich możliwości budżetowych. Oferujemy m.in. warsztaty DIY, nastawione na rozwój kompetencji, team building, lub po prostu dobrą zabawę.

Szybki czas realizacji

Mamy ogromne doświadczenie, zdobyliśmy zaufanie wielu partnerów, dlatego sprawnie planujemy i realizujemy nasze warsztaty firmowe i inne wydarzenia.

.

Warsztaty firmowe jako część innego eventu

Warsztaty dla pracowników mogą być częścią szerszego wydarzenia organizowanego w Twojej firmie. Konferencja, szkolenie wyjazdowe dla firm, obchody jubileuszu organizacji, firmowe imprezy integracyjne, firmowe wyjazdy integracyjne, czy piknik firmowy – każdy z tych eventów jest dobrą okazją do przeprowadzenia ciekawych warsztatów dla firm. Mogą być one odskocznią od planu dnia i okazją do dodatkowej integracji w swobodnej atmosferze.

Warsztaty integracyjne dla firm i pracowników

Napisz do nas lub zadzwoń – zakres warsztatów integracyjnych dla firm dopasujemy do Twoich potrzeb. Możliwości mamy naprawdę dużo. Działamy szybko, dlatego daj nam znać nawet wtedy, gdy do daty wydarzenia nie zostało już dużo czasu.

Skontaktuj się z nami