Pikniki firmowe Wrocław – organizacja eventu w plenerze

W Festa Event doskonale wiemy, jak przygotować ciekawy i pełen atrakcji event plenerowy. Piknik dla firm to dobra okazja do integracji i zabawy kadry zarządzającej, pracowników na wszystkich szczeblach, partnerów biznesowych, a także ich rodzin z dziećmi. Zorganizujemy niezapomniany piknik firmowy dla Twojego zespołu – zapewniamy smaczny catering, niecodzienne atrakcje, dmuchańce, zabawy i animacje dla dzieci, jak również gry i konkursy dla wszystkich uczestników. Zobacz, jak działamy i czego możesz spodziewać się, korzystając ze wsparcia naszej agencji eventowej.

Organizujemy pikniki firmowe we Wrocławiu. Znajdziemy odpowiedni teren, który spełnia warunki umożliwiające stworzenie zaplecza technicznego, wizualnego i gastronomicznego. W Twoim imieniu zajmiemy się także uzyskaniem pozwoleń na przygotowanie imprezy w wymarzonym miejscu.

Na czym polegają pikniki dla firm?

Pikniki firmowe to imprezy integracyjne, które odbywają się na świeżym powietrzu i sprzyjają budowaniu więzi wśród członków zespołu. Event zazwyczaj ma mniej oficjalny charakter, a podczas wydarzenia uczestnicy wspólnie się bawią i biorą udział w zaplanowanych aktywnościach. Organizacji pikniku dla firm może towarzyszyć świętowanie wspólnych sukcesów, rocznica założenia przedsiębiorstwa lub po prostu chęć spędzenia miłych chwil przy wspólnej integracji.

Teren imprezy plenerowej powinien być odpowiednio zabezpieczony, co stanowi gwarancję dobrej zabawy i brak obaw o ingerencję osób trzecich. Warto zadbać także o odpowiednie zaplecze techniczne, gastronomiczne, oprawę wizualną oraz atrakcje. Z naszą pomocą przygotujesz piknik firmowy, który zapewni Wam moc wrażeń i pozwoli na moment zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Organizacja pikników firmowych we Wrocławiu z Festa Event

Nasza agencja eventowa zadba o przebieg Twojego pikniku firmowego zgodnie z planem. Przygotujemy dokładny scenariusz imprezy, dzięki któremu zyskasz pełny pogląd na przewidziane atrakcje, wygląd poszczególnych stref, catering na imprezę firmową i bezpieczeństwo.

Dokładnie zapoznamy Cię także ze szczegółami organizacyjnymi, takimi jak: nagłośnienie, oświetlenie, oprawa muzyczna, czy kwestie sanitarne. Nie rozpoczniemy przygotowań bez Twojej akceptacji konspektu z kosztorysem całego przedsięwzięcia. Możesz mieć pewność, że do ostatnich chwil liczymy się z Twoją decyzją i w miarę możliwości spełnimy oczekiwania uczestników firmowej imprezy integracyjnej w plenerze.

Atrakcje na piknik dla firm

Organizacja pikników dla firm to duże wyzwanie, dlatego pomoc doświadczonych event managerów w tym przypadku jest nieoceniona. Zadbamy o całą infrastrukturę wydarzenia i przygotujemy różne warianty atrakcji, które pozwolą zintegrować się Twojemu zespołowi i zapamiętać ten dzień na długo. Sprawdź, co możemy dla Ciebie przygotować.

Strefa Chillout’u

Chill Zone, czyli strefa wypoczynku to wygodne miejsca do posiedzenia na świeżym powietrzu, które sprzyja ciekawym rozmowom i zawieraniu nowych znajomości. Obecność takiej strefy na pikniku firmowym pozwala zintegrować uczestników imprezy i odetchnąć podczas szalonej zabawy.


Strefa Gastro

Zaplecze gastronomiczne to jeden z najważniejszych elementów pikniku dla firmy. W Festa Event zajmiemy się organizacją cateringu plenerowego i zadbamy, aby wszyscy uczestnicy wyszli z imprezy najedzeni. Oferujemy różne rodzaje potraw m.in. dania z grilla, catering w formie bufetu, przekąski oraz napoje. Każdy gość pikniku firmowego otrzyma swój talon, który może wykorzystać w strefie Gastro.

Strefa Rozrywki

Strefa Rozrywki na pikniku firmowym to miejsce, w którym dzieje się najwięcej. W wyznaczonej przestrzeni odbywają się gry i zabawy grupowe, zawody, konkursy, a na uczestników imprezy czeka mnóstwo atrakcji. Zawsze znajdziemy sposób, aby urozmaicić wydarzenie i zachęcić zgromadzonych gości do wzięcia udziału w różnych aktywnościach.

Team building na pikniku dla firm

Naszą specjalnością jest team building, dlatego podczas pikniku firmowego skupiamy się na zapewnieniu atrakcji, które wymagają pracy zespołowej i zgrania osób uczestniczących w wydarzeniu. Na ten dzień zaplanujemy konkursy, zawody drużynowe i inne atrakcje m.in.:

dmuchane tory przeszkód,
mobilne ścianki wspinaczkowe,
– zawody w zdalnym sterowaniu pojazdów,
– występy kabaretów i artystów.

Wspólnie ustalimy, jaki rodzaj atrakcji będzie najlepiej odpowiadał formie i charakterowi pikniku firmowego.

Pikniki rodzinne dla firm – atrakcje dla dzieci

Rodzinny piknik firmowy oferuje możliwość poznania bliskich współpracowników. Z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem poprowadzą dla dzieci szereg zabaw i konkursów sprawnościowych.

W strefie zabawy na dzieci czekają balony wypełnione helem lub wodą w różnych kolorach oraz gry z chustą animacyjną, które wspaniale integrują i wpływają na rozwój wyobraźni. Nie może zabraknąć baniek mydlanych oraz malowania twarzy, które pozwala maluchom zmienić się w ulubionych bohaterów bajek i komiksów.

Na piknikach firmowych dzieci mogą korzystać z bezpiecznej strefy dmuchańców, takich jak zjeżdżalnie, żółw wspinaczkowy, basen z kulkami, kule do skakania czy tematyczny plac zabaw. Na tę okazję możemy zorganizować również eurobungee. Sprawimy, że wszystkie dzieci będą pochłonięte zabawą, a rodzice znajdą dla siebie chwilę relaksu.

Pikniki rodzinne dla firm – strefa zabawy

Strefa sportowa

– przeciąganie liny,
– limbo połączone z mini disco,
– gra szalone stópki.

Strefa kreatywna

– malowanie domków z tektury, kartonów, itp.,
– wielkie bańki,
– chusta animacyjna.

Strefa zagadek

– gry z nagrodami,
– gra worek zagadek.

Pikniki dla firm – dlaczego warto zorganizować event w plenerze?

Organizacja pikników dla firm pozwala wzmocnić więzi między partnerami biznesowymi, kontrahentami i współpracownikami. To także świetna okazja do integracji zespołu, dzięki której relacje między jego członkami się poprawią. W czasie imprez zanikają podziały, a uczestnicy świetnie się dogadują bez względu na rodzaj wykonywanej pracy i objętego stanowiska. Pikniki dla firm mogą stanowić dowód wdzięczności za wykonywanie powierzonych obowiązków i wsparcie firmowych działań. Warto wspomnieć również o pozytywnym aspekcie wizerunkowym organizacji takiego przedsięwzięcia. Zdobycie uznania wśród partnerów i osób zatrudnionych oferuje większe szanse na przedłużenie współpracy i obustronne zadowolenie.

Pikniki firmowe
– Wrocław

Piknik firmowy we Wrocławiu jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych firm – z naszym wsparciem i wieloletnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń masowych możesz liczyć na profesjonalne zaplanowanie każdego etapu eventu i zadowolenie gości. Masz pytania? Czekamy na Twoją wiadomość!

Skontaktuj się z nami