Szkolenia dla firm, pracowników – organizacja szkoleń Wrocław

Ważnym obszarem naszej działalności są szkolenia firmowe pozwalające podnieść kompetencje pracowników. Organizujemy szkolenia biznesowe (m.in. techniki negocjacyjne, rozwój kadry menadżerskiej, przywództwo w zespole), a także szkolenia z kompetencji miękkich (takich jak skuteczna komunikacja, czy zarządzanie czasem) i wiele innych.

Nasze szkolenia firmowe dostosowujemy indywidualnie do potrzeb zespołu, a także personalizujemy je – dopasowujemy zakres i sposób przekazywania wiedzy do charakteru firmy, jej produktów i usług. Przedstawimy przykłady i techniki (np. negocjacji), które najlepiej sprawdzą się w Twojej branży.

Kompleksowa organizacja szkoleń firmowych

Organizujemy szkolenia dla firm we Wrocławiu i w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziesz także szkolenia wyjazdowe dla firm – samodzielne lub będące częścią innego eventu, takiego jak firmowy wyjazd integracyjny.

Mamy duże doświadczenie w organizacji wydarzeń, które łączą w sobie klasyczne szkolenia firmowe (wyjazdowe lub stacjonarne) oraz warsztaty integracyjne dla firm. Warsztaty mają nieco luźniejszą formę, a dodatkowo pozwalają budować zgrany, dobrze komunikujący się zespół (są dodatkowo nastawione na team building).

Szkolenia firmowe, które znajdziesz w naszej ofercie to między innymi:

Skuteczna komunikacja w zespole
Rozwiązywanie konfliktów (zarządzanie konfliktem)
Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów
Negocjacje handlowe
Zarządzanie sobą w czasie
Rozwój umiejętności liderskich
Obsługa klienta (asertywność, techniki perswazji)
Autoprezentacja, budowanie marki osobistej
Ergonomia pracy (praktyki zwiększające efektywność)
Budowanie zespołu
Radzenie sobie ze stresem
Sztuka przemawiania 

To tylko wybrane rodzaje szkoleń pracowników – jeśli chcesz podnieść umiejętności zespołu innych dziedzinach, skontaktuj się z nami. Wspólnie przygotujemy program szkolenia dostosowany do Twoich potrzeb.

Szkolenia firmowe Festa Event – zakres oferty

Organizujemy szkolenia dla firm kompleksowo, co oznacza, że możesz zlecić nam ich przygotowanie od A do Z. Zajmiemy się między innymi:

– wyborem odpowiedniego hotelu na szkolenie firmowe,
– organizacją wyżywienia/cateringu (także wyborem menu),
– rezerwacją miejsc noclegowych,
– organizacją transportu,
– przygotowaniem agendy spotkania,
– wyborem najlepszych szkoleniowców,
– logistyką (dostarczymy niezbędne materiały i multimedia),
– organizacją wydarzeń towarzyszących (w zależności od potrzeb),
– przygotowaniem upominków dla uczestników,
– organizacją programu artystyczno-rozrywkowego,

.

Nie ma dla nas zbyt wielu ograniczeń – daj nam znać, jakiego szkolenia potrzebujesz, a my przygotujemy skrojoną na miarę ofertę.

Jak organizujemy nasze szkolenia dla firm?

Szkolenia firmowe to bardzo ważny element doskonalenia zawodowego, ale żeby osiągnąć zamierzony cel i efekt trzeba zadbać o całe zaplecze organizacyjne. Dobrze zaplanowane wydarzenie zachowuje balans między częścią, podczas której uczestnicy mogą się czegoś dowiedzieć, a tą przeznaczoną na wzajemne poznawanie się i towarzyszące atrakcje.

Kolejna istotna kwestia to wybór miejsca na szkolenie firmowe, które musi spełniać odpowiednie warunki. Od lokalizacji, powierzchni, która pomieści określoną liczbę osób, przez charakter szkolenia, aż po wymogi szkoleniowca. Organizujemy szkolenia dla firm we Wrocławiu, ale chętnie odwiedzimy również miejsce wybrane przez Ciebie.

Każde szkolenie firmowe musi być przeplatane przerwami (np. kawowymi lub lunchowymi), które pozwolą uczestnikom na regenerację sił oraz swobodną rozmowę. Dobre samopoczucie i zdolność koncentracji uczestników to podstawa na szkoleniu, dlatego ważne jest, by nie trwało zbyt długo, a na sali był dostęp do dziennego światła.

Jedną z najważniejszych kwestii jest wybór osoby prowadzącej szkolenie firmowe – to rdzeń każdego wydarzenia. Szkoleniowiec ma bardzo ważne zadanie – musi przekazać wiedzę w interesujący sposób i jednocześnie zainspirować uczestników do działania.

Organizacja szkoleń firmowych
– dlaczego z nami?

Zajmujemy się organizacją szkoleń dla firm we Wrocławiu od wielu lat. Dzięki dużemu doświadczeniu i relacjom z wieloma partnerami w całej Polsce, działamy szybko, również w innych częściach kraju. Pozwala nam to również zaproponować konkurencyjne ceny.

Kompleksowa realizacja

Możesz zlecić nam wszystkie zadania związane z planowaniem i realizacją wydarzenia.

Szeroka oferta szkoleń

Możemy zająć się każdą tematyką szkolenia firmowego, związaną z rozwojem pracowników i zespołów.

Profesjonalna kadra

Współpracujemy z ekspertami wielu dziedzin (m.in. zarządzania i organizacji pracy, rozwoju osobistego, sprzedaży).

Nowoczesna forma szkoleń

Agendę szkolenia firmowego dopasujemy do charakteru Twojej organizacji i zadbamy o ciekawą, kreatywną formę przekazywania wiedzy.

Szybki czas realizacji

Duże doświadczenie pozwala nam w krótkim czasie przygotować ofertę szkolenia i dopiąć wydarzenia na ostatni guzik

Jakość i terminowość

Zadbamy w Twoim imieniu o formalną stronę szkolenia (umowy, ubezpieczenia, rozliczenia) – wszystko na czas i w przejrzystej formie.

Oferta Festa Event
— Szkolenia dla firm Wrocław

Regularne szkolenia są obowiązkowym elementem każdej organizacji, która chce się rozwijać. Pozwalają nabywać umiejętności niezbędne do efektywnej, dającej satysfakcję pracy. Rozwijają pracowników indywidualnie i poprawiają funkcjonowanie całych zespołów. Napisz do nas, a prześlemy Ci spersonalizowaną ofertę szkoleniową, dostosowaną do Twojej firmy i potrzeb pracowników!

Skontaktuj się z nami