Gra terenowa dla firm – Wrocław

Gry terenowe dla firm to doskonała forma integracji na świeżym powietrzu, dzięki której pracownicy mogą lepiej poznać się w różnych okolicznościach. Nasza agencja eventowa z Wrocławia zajmie się przygotowaniem scenariusza gry i zadba o pojawienie się na trasie ciekawych miejsc, w których czekać na Was będą atrakcje, wyzwania i niecodzienne zadania do wykonania. Zapraszamy do poznania naszej oferty gier terenowych dla firm we Wrocławiu.

Weź udział w grze terenowej we Wrocławiu

Pomysły na gry terenowe  dla firm nie są przypadkowe. W Festa Event dokładnie planujemy przebieg spotkania, a każda gra bazuje na strategicznie przemyślanej fabule. Wszyscy uczestnicy rywalizacji mają szansę wykazać się i wziąć udział w zadaniach, które przybliżą ich zespół do wygranej. Gry terenowe dla firm we Wrocławiu mogą odbyć się w klimacie kryminalnym, survivalowym, nawiązywać do tematyki legend lub odwzorowywać znane z telewizji programy typu Azja Express oraz Agent. Przed rozpoczęciem rywalizacji omawiamy konspekt i zasady gry, jednak nie zdradzamy szczegółów i niespodzianek zaplanowanych dla uczestników przedsięwzięcia.

Gry terenowe – przykłady

W Festa Event zajmujemy się organizacją gier terenowych dla firm, które wykorzystują umiejętności zręcznościowe, dydaktyczne, a także siłę i spryt. Popularną formą wspólnej integracji są gry miejskie we Wrocławiu. Drugi rodzaj gier terenowych dla firm to wyprawy zadaniowe tzw. ekspedycje inspirowane programami telewizyjnymi w stylu Agent oraz Azja Express. Ciekawym pomysłem na firmową grę terenową jest także uwzględnienie motywu kryminalnego.

Gry miejskie

Gry miejskie we Wrocławiu

Ten rodzaj rozgrywki nie jest nastawiony na zaciekłe zmagania, choć pojawią się elementy rywalizacji między kilku osobowymi zespołami. Uczestnicy na podstawie mapy, wskazówek i otrzymanych zadań do wykonania przemierzają miasto w poszukiwaniu różnych lokacji związanych z wrocławską historią oraz legendami. Na ich drodze pojawią się niecodzienne postacie i miejsca, o których nie piszą w przewodnikach.

Wyprawy zadaniowe

Inspirowane programami telewizyjnymi

Uczestnicy w niecodziennych okolicznościach przyrody zmagają się z różnymi wyzwaniami i pokonują swoje lęki. Każdej wyprawie przyświeca cel, którym może być zebranie określonej ilości gotówki czy znalezienie ukrytych przedmiotów i oczywiście – wykonanie zadań podczas drogi. Gracze otrzymują wyposażenie niezbędne na czas wyprawy. Ekspedycja dla firmy może mieć miejsce w górach, kopalni złota, lesie oraz w innych miejscach – dostosujemy przebieg konspekt gry terenowej oraz jej przebieg do preferencji uczestników i potrzeb danego miejsca.

Kryminalne zagadki

Gry terenowe z motywem kryminalnym

Uczestnicy rozgrywki odgrywają rolę śledczych, którym powierzono rozwikłanie zagadki przestępstwa lub zabójstwa. My zajmiemy się organizacją dowodów w sprawie, jednak ich rozszyfrowanie wcale nie będzie takie proste, jak może się to wydawać!

Jak przygotowujemy scenariusz gry terenowej dla firm?

Scenariusz gry terenowej powstaje w porozumieniu z przedstawicielami firmy. Zawsze analizujemy cele, jakie ma zapewnić wspólna rozgrywka oraz uwzględniamy oczekiwania uczestników. Dbamy o dopracowanie poszczególnych elementów m.in. punktów kontrolnych, wyposażenia, identyfikatorów, kart i innych eksponatów, z którymi gracze spotkają się w czasie całego wydarzenia.

Możemy zorganizować grę integracyjną dla firm także w zamkniętej przestrzeni. Zajmiemy się przygotowaniem lokalu lub sali na potrzeby spotkania i dostosujemy konspekt tak, aby uczestnicy mogli w pełni korzystać z przewidzianych w programie wyzwań. Gra firmowa typu escape room sprawdzi się jako element firmowych imprez integracyjnych lub wigilii firmowej dla pracowników. W takiej formie zadania dopasowujemy do tematyki spotkania – podczas świątecznych wyzwań nie zabraknie przygotowywania dekoracji, rozmów ze św. Mikołajem czy wypiekania pierników.

Gry terenowe dla firm – korzyści uczestnictwa

Zadbacie o więzi i poznacie się lepiej w nieoczywistych sytuacjach (Team building).

Zbudujecie pozytywne relacje na linii pracodawca-zespół.

Nauczycie się wspólnie rozwiązywać problemy i współpracować.

Wzajemne zaufanie między uczestnikami drużyn wzrośnie.

Poprawicie również sposób komunikacji w firmie.

Po zakończeniu firmowej gry terenowej wrócicie zmotywowani i pełni kreatywności.

Jak zorganizować grę terenową w Twojej firmie?

Planujesz przeżyć niezapomniany dzień w gronie członków zespołu? Skontaktuj się z nami. Zorganizujemy grę terenową we Wrocławiu dla firm w dogodnej lokalizacji. Przygotujemy kilka propozycji integracji Twojego teamu, dzięki którym uczestnicy będą mogli wybrać charakter wydarzenia najlepiej odpowiadający ich zainteresowaniom. Możesz spodziewać się ekscytujących zagadek, zadań na czas i nieszablonowego podejścia, które pozwoli Wam cieszyć się wspólnie spędzonym czasem w firmowym gronie.

Skontaktuj się z nami