Nasze realizacje

Integracja na świeżym powietrzu

Mekka polskich nart biegowych – Jakuszyce. Grupa 50 śmiałków, 3 instruktorów. Integracja w bardzo aktywnej formie. Organizacja dla jednego z Wrocławskich banków eventu z pięknymi widokami w tle. Uczestnikom został dobrany wcześniej sprzęt narciarski, odbyli krótki instruktarz i do biegu gotowi start! Dostępne były dwie trasy, dostosowane do umiejętności uczestników. Po 3h przerwa w schronisku „Orle” na zebranie siły przy ognisku, pysznych kiełbaskach, ciepłej zupy i grzańca. Powrót na polane Jakuszycką, gdzie czekał na grupę autokar. Powrót do hotelu i regeneracja sił w saunie, a potem wieczorna zabawa przy suto zasłanym stole.

Otwarcie nowej hali w Bolesławcu

Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję przygotowywać catering z okazji otwarcia nowej hali jednej z firm w Bolesławcu. Pracownicy mieli okazję spróbować naszych przepysznych ciast, wypić kawę, herbatę przy wspólnych rozmowach. Nie zabrakło również konkretniejszy posiłków – węgierska zupa z kiełbasą chorizo oraz fantazyjne finger foody, które rozpieszczały podniebienia:
• Pieczona kaczka w cytrusowej marynacie podana z musem figowym aromatyzowany koniakiem
• Bliny z łososiem wędzonym, serkiem chrzanowym i kawiorem
• Cykoria z sałatką z tuńczyka i orzechów włoskich z pomidorem koktajlowym
• Tartinki z ciasta francuskiego zapiekane z kolorowymi paprykami podane z sałatką z awokado
• Pieczony ziemniak podany z musem chrzanowym, śledzikiem oraz kiełkami pora
• Roladka z grillowanej cukinii faszerowana kozim serem

Jednodniowa integracja

Jedna z prywatnych szkół we Wrocławiu zleciła nam organizację jednodniowej imprezy integracyjnej.
Było mega intensywnie i dużo się działo. Do południa spływ kajakowy oraz paintball. Przerwa na lunch, a potem wystartowaliśmy z piknikiem. Na pikniku grill z regionalnych wyrobów połączony z profesjonalną degustacją piw rzemieślniczych. Do dyspozycji uczestników było sporo atrakcji: Survival – strzelanie z łuku oraz z realistycznych replik broni (karabin, pistolet), gigator – dmuchaniec, fotobus VW oraz dwa stanowiska google VR. Dodatkowo uczestnicy mogli schłodzić się od nadmiaru emocji w naszym barze 😉

Integracja firmowa

Dla jednej z Wrocławskich firm zorganizowaliśmy pobyt integracyjny w hotelu Niezły Młyn w Czeszowie z historyczną grą w tle. Uczestnicy po zakwaterowaniu w hoteli i zjedzeniu lunchu udali się w plener, gdzie rozpoczęła się gra historyczna w podchody. Grupa została podzielona na 3 historyczne drużyny – Piastów, Krzyżaków i Tatarów, żeby móc rywalizować ze sobą na 15-sto kilometrowym leśnym szlaku, ćwicząc orientację i wykazując się sprawnością oraz hartem ducha. Po świetnej zabawie na łonie natury nadszedł czas na wieczorną zabawę z DJ, która jeszcze mocniej zintegrowała grupę.

Olimpiada na wesoło

Kolejna integracja, tym razem dla firmy IT – zorganizowaliśmy grę integrującą pracowników w formie Olimpiady na wesoło. Była masa śmiechu i ogrom pozytywnych emocji. Uczestnicy podzieleni na grupy musieli zmierzyć się w różnych, czasem zaskakujących konkurencjach takich jak: bieg w dwu osobowych nartach, jazda rowerem przeciw-skrętnym, zawody łucznicze, walka sumo, przeciąganie liny, giga piłkarzyki czy gra Manso, by na końcu zdobyć jak największy liczbę punktów, wykonać totem i zebrać dla swojej grupy nagrody za wygranie olimpiady.