Oferta on-line

Występy artystów on-line

Występ znanego komika, stand up’era czy mima to 100% zabawy i dobrze spędzonego czasu. Zafunduj swoim pracownikom niezapomniane chwile radości i bólu brzucha (od śmiechu ). Występ kabaretu może być ciekawym przerywnikiem w trakcie cyklu szkoleń. W swojej ofercie mamy kilkanaście propozycji występów osób ze świata rozrywki.

Dostępne opcje:
– występ hybrydowy + transmisja on-line,
– sam występ on-line,
– występ w stylu szkła kontaktowego,
– występ nagrany specjalnie dla Państwa firmy,

Występ magika

Pokaz iluzji na evencie to ciekawa, oryginalna forma rozrywki. Iluzjonista zaskoczy wszystkich swoimi sztuczkami. Uczestnicy będą mogli uczestniczyć w niektórych pokazach, przekonać się jak magia może zaskakiwać. Pokaz iluzji sprawdzi się na imprezach firmowy, urodzinach, weselach czy też na imprezach dla dzieci. W ofercie show sceniczne, iluzja z bliska – to tylko kilka form iluzji, które mamy swojej ofercie.

Warsztaty HandMade

Las w słoiku? Obraz z mchu chrobotka? Brzmi naturalnie, prawda? Uczestnicy integracyjnych warsztatów firmowych na moment będą mogli stać się ogrodnikami i przenieść się w świat natury i spokoju; tworząc swój prywatny kawałek lasu. Każdemu uczestnikowi zostanie dostarczony box z niezbędnymi materiałami, i instrukcją. Warsztaty on-line odbędą się pod okiem doświadczonej osoby, która wprowadzi wszystkich w tajniki technik florystycznych, dzięki którym powstaną zielone cuda!

Warsztaty artystyczne to dobry pomysł na wspólną aktywność dla Twoich pracowników. Tego typu warsztaty czasami są dodatkiem do szkoleń firmowych, konferencji, czy też są jedną z atrakcji w trakcie wyjazdu integracyjnego.
Warsztaty DIY – zrób to sam to czysta przyjemność i satysfakcja z powstałych własnoręcznych dzieł oraz okazja do rozwijania nowych pasji i swojej kreatywności.

Escape room

Mobilne pokoje zagadek są dobrym rozwiązaniem dla integracji firmowych. Dzięki takiej atrakcji pracownicy firmy będą mogli na chwilę oderwać się od swoich obowiązków i zanurzyć się w świat pełen zagadek do rozwikłania, szyfrów oraz kodów. Uczestnicy będą musieli współpracować ze sobą, myśleć logicznie, wykazać się nie lada sprytem i spostrzegawczością.

Degustacja alkoholi

Degustacja różnego rodzaju alkoholi to ciekawa forma relaksu dla uczestników imprezy integracyjnej. Takie nieformalne spotkania zacieśniają więzi między współpracownikami oraz są okazją do oderwania się chociaż na chwilę od spraw związanych z pracą.

Degustacja alkoholi odbywa się w formie spotkania online, które będzie ciekawym doświadczeniem i rozszerzy wiedzę na temat różnego rodzaju trunków. Pakiet degustacyjny, w którego skład wchodzi 5 szt. Butelek alkoholu, kieliszek degustacyjny i inne niezbędne elementy; zostaje wysłany do każdego z uczestników. Po ustaleniu terminu uczestnicy łączą się za pomocą programu do konferencji online i zaczyna się zabawa! Prowadzący wprowadza grupę w świat alkoholi krótkim wykładem, po czym wszyscy przechodzą do degustacji i wymiany spostrzeżeń. Można urozmaicić degustację o elementy gier i konkursów.

Warsztaty kulinarne

Zafunduj swoim pracownikom podróż smaków dookoła świata! Wspólne gotowanie to świetna forma integracji Twojej firmy. W nieformalnej atmosferze uczestnicy przygotują potrawy z wybranej kuchni świata. Wszystko to pod okiem doskonałego szefa kuchni, który pomoże, doradzi i podzieli się kilkoma poradami, które ułatwią późniejsze gotowanie. Warsztaty prowadzone są ze studia, które jest wyposażone w profesjonalne sprzęty do gotowania i pieczenia. Uczestnicy łączą się za pomocą wybranego programu do spotkań online, by zacząć swoją przygodę z gotowaniem pod kierunkiem doświadczonego szefa kuchni. Do każdego z uczestników zostanie wysłana paczka z potrzebnymi produktami. W ofercie warsztatów znajdziecie takie kuchnie jak: włoska, meksykańska, tajska, chińska, indyjska czy też nasza smaczna kuchnia polska.
Warsztaty są tak ułożone, aby każda z osób uczestnicząca w zajęciach mogła bez problemu przyrządzić daną potrawę w swojej „nie profesjonalnej” kuchni 😉