Imprezy i wyjazdy integracyjne w góry

Wyjazdy i imprezy integracyjne w górach dla firm to możliwość lepszego poznania się i zacieśnienia więzi między współpracownikami. Taki wyjazd może przyjmować różne formy – od nieformalnych spotkań na szlaku po uczestnictwo w wyjątkowych atrakcjach.

W Festa Event zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez firmowych w górach wraz z noclegiem i zaplanowanym harmonogramem na cały pobyt. Sprawdź, co może Cię spotkać podczas wyjazdu integracyjnego w góry!

Imprezy integracyjne w górach – na czym polegają?

Wyjazdy integracyjne w góry służą wspólnemu spędzaniu czasu w zespole poza siedzibą firmy. W wielu przypadkach wiążą się z różnymi szkoleniami lub konferencjami, które odbywają się w urokliwych okolicznościach przyrody. Celem wyjazdu pracowników częściej jest udział w imprezie integracyjnej w górach, która sprzyja lepszemu poznaniu się i zbudowaniu relacji opartych na wzajemnym szacunku oraz zaufaniu.

W czasie imprez firmowych w górach najważniejszy jest nocleg, jedzenie i atrakcje, które urozmaicą wspólny pobyt. W zależności od pory roku i daty planowanego wyjazdu istnieje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Nasza agencja eventowa pomoże Ci ustalić scenariusz całego wyjazdu i zaplanuje przeżycia, które na długo zapadną w pamięć wszystkich uczestników.

Jak zorganizować firmowy wyjazd w góry?

Organizacja wyjazdu firmowego w góry przede wszystkim powinna obejmować zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom – nasi event managerowie oferują ubezpieczenie na potrzeby całego przedsięwzięcia. Propozycja wyjazdu przygotowana przez naszą agencję eventową obejmuje m.in.:

Zapewnienie noclegu

Zapewnienie noclegu w hotelu, pensjonacie lub apartamencie wraz z wyżywieniem. Mamy duże doświadczenie w branży hotelarskiej. Stale utrzymujemy kontakt z zaprzyjaźnionymi ośrodkami hotelowymi, dzięki czemu możemy liczyć na pełną dyspozycyjność.

Ubezpieczenie całego wyjazdu

Ubezpieczenie całego wyjazdu integracyjnego. Bezpieczeństwo uczestników imprezy integracyjnej w górach stanowi dla nas priorytet, dlatego przygotowujemy specjalną ofertę polisy. Ubezpieczeniem objęta jest również działalność naszej agencji eventowej.

Organizacja miejsca na szkolenie

Organizacja miejsca na firmowe lub zewnętrzne szkolenie. Zajmiemy się przygotowaniem sali konferencyjnej lub innej przestrzeni, w której pracownicy będą mogli wziąć udział w zaplanowanym na ten czas szkoleniu firmowym.

Zaplanowanie atrakcji

Zaplanowanie atrakcji wyjazdu oraz przebiegu imprezy integracyjnej w górach. Wykorzystujemy nasze doświadczenie w organizacji eventów oraz imprez terenowych i przygotujemy na czas pobytu szereg atrakcji.

Imprezy integracyjne w górach na zimę i jesień

Z Festa Event możesz zaplanować wyjazdy firmowy w góry o każdej porze roku. W zależności od warunków pogodowych oraz preferowanych form spędzania wolnego czasu ułożymy scenariusz i atrakcje. W czasie zimy i późnej jesieni gwoździem programu są zajęcia na ośnieżonym terenie – wśród atrakcji na takim wyjeździe nie powinno zabraknąć kuligu, zjazdów na nartach lub snowboardzie czy wędrówek na szlaku. Ciekawym urozmaiceniem pobytu jest także m.in. tworzenie lodowych rzeźb i malowanie śniegiem.

Imprezy integracyjne w górach na wiosnę i lato

W czasie słonecznych pór roku firmową imprezę integracyjną w górach urozmaici eksplorowanie okolic. Dla uczestników wyjazdu, którzy preferują bardziej żywiołowe aktywności, możemy zorganizować spływ kajakowy lub rafting. Świetną okazją do wspólnej integracji oraz poznania się jest udział w grze terenowej dla firm. Nasza agencja eventowa specjalizuje się w przygotowywaniu scenariuszy gier, które angażują całą grupę przez kilka dobrych godzin i pozwalają sprawdzić swoje umiejętności w ciekawych i nieoczywistych zadaniach. Dobrym sposobem na spędzenie wspólnego czasu jest również urządzenie grilla lub ogniska, udział w warsztatach integracyjnych dla firm typu HandMade, rozrywka w parku linowym lub na torze gokartowym oraz gry zespołowe.

Pozostałe rodzaje imprez integracyjnych dla firm w górach

Integracyjny wyjazd firmowy w góry może mieć różne cele. Jednym z powodów, dla których wszyscy pracownicy spotykają się w niecodziennym miejscu, jest świętowanie wspólnych sukcesów lub rocznica powstania firmy. Dobrym pomysłem jest także organizacja szkoleń i warsztatów w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. Okres świąteczny również obfituje w wiele okazji do zorganizowania imprezy firmowej w górach – z przyjemnością zajmiemy się organizacją wigilii dla firm i imprezy tematycznej związanej z obchodami karnawału lub powitaniem nowego roku.

Wyjazd integracyjny w góry – korzyści

Wyjazd integracyjny w góry ma wiele zalet, a jedną z nich jest możliwość customizacji – dostosowania i przygotowania harmonogramu pobytu zgodnie z oczekiwaniami wszystkich uczestników. Możesz wybrać rodzaj wyżywienia i sposób spędzania wolnego czasu, który obfituje w atrakcje i aktywności sprzyjające poprawie kontaktu i integracji w zespole.

Skontaktuj się z nami