Paintball

Przedstawiamy Państwu paintball w trzech odsłonach!

Paintball to znakomity pomysł na urozmaicenie właściwie każdego eventu. Tego rodzaju gry, pomagają budować zespołowość uczestników i dają spory zastrzyk emocji, niekiedy również adrenaliny. W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje paintball’a, poniżej wyjaśniamy na czym polegają poszczególne warianty tej zabawy.

Paintball klasyczny

Paintball to gra strategiczna, wymagająca aktywnego działania i drużynowego zgrania. Uczestnicy poczują adrenalinę i przypływ sportowej rywalizacji. Grupa dzielona jest na dwie drużyny. Każdy z uczestników wyposażony zostaje w kombinezon, maskę oraz pistolet z odpowiednią ilością kulek. Przed rozpoczęciem gry odbywa się krótki instruktaż, po którym każdy będzie mógł wykazać się sprytem i strategicznym myśleniem. Paintball pozwala na rozładowanie stresu, ale przede wszystkim jest to dobra zabawa. Istnieje możliwość rozgrywki według fabuły scenariusza – oczywiście w zależności od preferencji i zaangażowania grupy.

Gra ta jest od wielu lat jedną z najczęściej wybieranych atrakcji na imprezach integracyjnych firm. Uczestnicy otrzymują do dyspozycji sprzęt najwyższej jakości, co ma przełożenie na bezpieczeństwo zabawy. W czasie przerwy między rozgrywkami istnieje możliwość organizacji ogniska. Dzięki temu uczestnikom podniosą się morale, będą mieli okazję do odpoczynku i omówienia strategii przed kolejnym starciem z drużyną przeciwną.
W  ofercie posiadamy do wyboru kilka pakietów cenowych, różnią się one m.in. ilością kulek przeznaczonych na jednego gracza.

Paintball elektryczny


Choć klasyczny paintball cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uszestników eventów to jednak trafiają się osoby, które w obawie przed bólem i siniakami wolą jednak nie brać udziału w zabawie. Na szczęście istnieje alternatywa dla klasycznego paintball’a i również posiadamy ją w swojej ofercie. Mowa oczywiście o paintballu elektrycznym. Zamiast klasycznych karabinów na kulki do dyspozycji będą karabinki na podczerwień. Ich zasięg „rażenia” to 70-150 metrów. Nie ma znaczenia pora dnia i nocy czy rodzaj przestrzeni na której odbędzie się rozgrywka. Karabinki są wyposażone w system powiadamiający o trafieniu przeciwnika, co objawia się efektami dźwiękowymi i wizualnymi. Po kilku trafieniach i „śmierci” zawodnika następuje automatyczna blokada karabinka. Nie ma tu więc miejsca na nieczyste zagrania. Ponadto na karabinkach wyświetlają się informacje o ilości pozostałych magazynków oraz ilości otrzymanych trafień. Jest to znakomita, bezbolesna i w pełni bezpieczna zabawa.

Laser Tag

Laser Tag to propozycja podobna do poprzedniej z tą różnicą, że rozgrywka odbywa się w specjalnym dmuchanym namiocie o wymiarach 11m x 9m. Koncepcja zakłada podział uczestników na dwie drużyny rywalizujące ze sobą. Namiot można umieścić zarówno w plenerze jak i w halach sportowo-widowiskowych. Karabinki wyposażone są w system sygnalizacji trafień oraz punktacji, dzięki której zawodnicy mają kontrolę nad wynikami oraz satysfakcję z toczonej gry. Na koniec każda drużyna dostaje wydrukowaną punktację. Dostępne są rozmaite scenariusze przewidziane zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jednocześnie w grze może uczestniczyć do 10 osób.