Catering na imprezę firmową

Specjalizujemy się w organizacji cateringu na imprezy firmowe, spotkania biznesowe oraz eventy okolicznościowe we Wrocławiu i innych miastach. Nasze propozycje pasują do charakteru imprezy i preferencji żywieniowych uczestników wydarzenia. Konsultujemy rodzaj dań, ich liczbę oraz sposób podania. Oferowane menu zawsze musi zostać zatwierdzone przez Ciebie z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu unikniesz wyboru dań w na ostatnią chwilę i nie zaliczysz imprezowego faux pas. Dbamy o apetyczną prezentację potraw i objętość posiłków, która zadowoli gości i umili im czas eventu.

Dobre i smaczne jedzenie to podstawa każdego eventu. Ważne jest jego odpowiednie dopasowanie do charakteru imprezy jak i preferencji żywieniowych uczestników. W swojej ofercie posiadamy gotowe zestawy menu, jak również jesteśmy otwarci na tworzenie nowych dań specjalnie pod daną imprezę. Dostępne są również wersje wegetariańskie i wegańskie. Zadbamy o to, by nikt nie poczuł się pominięty!

Jaki catering na imprezę firmową, aby wszyscy byli zadowoleni?

Przy zamawianiu cateringu eventowego we Wrocławiu uwzględnij różnorodne potrawy, które zadowolą wszystkich uczestników imprezy firmowej. Wśród posiłków serwowanych podczas wydarzenia powinny pojawić się zarówno opcje mięsne, jak i wegetariańskie, co zapobiegnie wykluczeniu z kolacji gości ze względu na brak preferowanych dań. Dużym udogodnieniem jest wybór cateringu na imprezę firmową, który oferuje kilka rodzajów menu. W takiej sytuacji uczestnicy eventu z wyprzedzeniem mogą samodzielnie określić, jakie potrawy najbardziej przypadną im do gustu.

Skutecznym sposobem na udaną imprezę z cateringiem jest wyłączenie z menu dań skomplikowanych w konsumpcji. Wybór tradycyjnych potraw zamiast owoców morza, skorupiaków lub specjałów kuchni Wschodu, których spożycie wymaga umiejętnego posługiwania się pałeczkami – jest korzystniejszym rozwiązaniem.

Catering na imprezę
– menu Festa Event

W miejscu organizowanego wydarzenia nie zawsze znajduje się odpowiednie zaplecze gastronomiczne, dlatego w Festa Event zajmujemy się logistycznym przygotowaniem całej oprawy pod catering eventowy. Dbamy o to, aby dostarczane posiłki trafiły na stoły gości ciepłe i smakowicie podane.

Do cateringu i obsługi firmowej imprezy integracyjnej podchodzimy profesjonalnie, umożliwiając czerpanie przyjemności ze wspólnego spożywania posiłku i delektowania się niecodziennymi specjałami różnych kuchni. Menu cateringu na imprezę składa się z kilku rodzajów dań – w zależności od skali i przebiegu wydarzenia proponujemy m.in.:

Catering degustacyjny
Catering plenerowy
Catering słodki tzw. candy bar
Catering w formie bufetu szwedzkiego na zimno i na ciepło
Catering finger food i mini kanapki
.
Catering restauracyjny w formie dań podawanych bezpośrednio do stolika

Trendy w cateringu na imprezę firmową

Tradycyjny catering na imprezę firmową cieszy się dużym uznaniem wśród uczestników różnego rodzaju eventów, ale wybierając taką opcję, warto pamiętać o niecodziennym podaniu dań. Live cooking (ang. gotowanie na żywo) to atrakcja i królujący trend podczas imprez z cateringiem eventowym we Wrocławiu. W czasie spotkania wykwalifikowani kucharze na oczach uczestników przygotowują potrawy, które wkrótce pojawią się na talerzach – jest efektownie, a wrażenia smakowe pozostają niezapomniane.

Ciekawym urozmaiceniem wieczoru jest także przygotowanie stanowiska z regionalnymi wyrobami oraz specjałami lokalnej kuchni. Niewielki bufet może oferować wędliny, sery, przetwory owocowe, soki, a nawet lokalne alkohole np. owocowe nalewki lub kraftowy browar.

Catering — obsługa imprez

Catering na imprezę firmową to bardzo zróżnicowana obsługa gastronomiczna. Firmy zamawiają catering eventowy na rozmaite okazje: szkolenia firmowe, konferencje, integracje, pikniki firmowe czy imprezy świąteczne takie jak wigilia firmowa. Organizacja eventów wymaga dużego zaangażowania. Należy zadbać o miejsce, atrakcje, dojazd. Jednak to nie wszystkie elementy, które składają się na udane wydarzenie eventowe. Brakuje jeszcze jednego kawałka układanki – smacznego jedzenia i picia, czyli cateringu. Proponujemy organizację imprezy wraz ze smacznym cateringiem eventowym we Wrocławiu i w innych miastach.

Bary kanapkowe tzw. finger food sprawdzą się jako catering na konferencje, warsztaty integracyjne dla firm oraz szkolenia. Przystawki na zimno zawsze są estetycznie podane, a ich największą zaletą jest wygodny sposób konsumpcji. Mini rozmiar pozwala chwycić przygotowaną przekąskę w dłoń i zjeść bez potrzeby korzystania z zastawy i sztućców.

Catering na imprezę firmową – jakie wydarzenia obsługujemy?

Catering eventowy we Wrocławiu i okolicznych miastach w naszym wydaniu przyjmuje różne formy. Staramy się w jak najlepszy sposób odpowiedzieć na potrzeby gości i stworzyć menu, które na długo zapadnie w pamięci uczestników wydarzenia. Obsługujemy spotkania formalne i nieformalne, a serwowane przekąski, dania główne, desery, napoje i trunki są tematem rozmów uczestników przez długi czas. Sprawdź, jaki catering na imprezę możemy przygotować dla Ciebie.

Catering imprezowy we Wrocławiu

Tradycyjny catering na imprezę firmową obejmuje dania serwowane na zimno i ciepło w postaci przystawek, przekąsek, dań obiadowych oraz deserów. Umożliwiamy gościom wygodne korzystanie z bufetu przygotowanego w postaci szwedzkiego stołu lub staramy się zapewnić najwyższej klasy obsługę kelnerską, której obecność doda całemu wydarzeniu eleganckiego charakteru.

Catering na konferencje we Wrocławiu

Przekąski i kanapki to catering na imprezę, który zawsze się sprawdza, gdy uczestnicy nie mają możliwości swobodnie usiąść przy stole lub przeznaczyć więcej czasu na przerwę między kolejnymi prelekcjami. Catering na szkolenia we Wrocławiu obfituje w wiele propozycji finger foods m.in. mini tarty, koreczki, paszteciki, muffiny czy bruschetty i kanapeczki.

Catering plenerowy we Wrocławiu

Dostarczamy catering na imprezy firmowe w plenerze, pikniki oraz inne spotkania organizowane bez formalnego dress code’u. W naszej ofercie znajdziesz m.in. menu grillowe tzw. catering grill we Wrocławiu oraz wiele propozycji finger foods i minikanapek. Poza cateringiem na imprezy plenerowe dbamy również o odpowiednie zaplecze gastronomiczno-techniczne. Stawiamy namioty, szykujemy miejsca do siedzenia (stoły, krzesła, ławki, leżaki), zastawę jednorazową o podwyższonym standardzie oraz zapewniamy oprawę wizualną, np. girlandy świetlne.

Catering świąteczny we Wrocławiu

Przy organizacji eventów, takich jak wigilia firmowa lub mikołajki stawiamy na catering dopasowany do rodzaju uroczystości. W naszym menu świątecznym nie zabraknie barszczu z uszkami, pierogów, dań rybnych i mięsnych oraz słodkości pachnących zbliżającymi się świętami. Mamy możliwość zorganizowania również egzotycznego cateringu świątecznego, który bazuje na niecodziennych specjałach i propozycjach szefów kuchni różnych zakątków świata.

Catering na imprezę
— menu

Staramy się podchodzić do klienta indywidualnie, proponując odpowiednie menu do danego wydarzenia. W ofercie posiadamy menu na szybkie spotkania biznesowe, jak również te trochę dłuższe imprezy firmowe, integracje w plenerze z menu grillowym. Najważniejszym etapem przygotowań cateringu jest wybór dań. W trakcie doboru menu bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie klienta i preferencje żywieniowe uczestników. Dzięki temu mamy pewność, że nikt nie wyjdzie głodny z eventu.

Dlaczego warto wybrać catering eventowy we Wrocławiu?

Catering na imprezę firmową we Wrocławiu przy wsparciu naszych event managerów pozwoli Ci oczarować gości serwowanymi potrawami. Możesz wybrać różne formy potraw – od baru z finger foods po podanie pełnowymiarowego menu, które składa się z przystawek, dań głównych oraz deserów. W Twoim imieniu dopilnujemy, aby serwowane dania były ciepłe i pięknie się prezentowały na talerzach gości.

Na co zwrócić uwagę poza organizacją cateringu na imprezę firmową?

Jeśli szukasz dobrego cateringu eventowego we Wrocławiu, z pewnością zależy Ci na tym, aby organizowana impreza została miło zapamiętana przez wszystkich uczestników. W tym również może pomóc Ci nasza agencja eventowa. W Festa Event zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem spotkania firmowego, odpowiadamy za jego przebieg, catering eventowy oraz atrakcje, które zintegrują wszystkich gości. Poznaj pełną ofertę naszych usług i wybierz wsparcie, jakiego potrzebujesz przy organizacji imprezy dla Twoich współpracowników.

Catering – organizacja imprez we Wrocławiu
i okolicy

W Festa Event zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez od A do Z, a przygotowanie zaplecza gastronomicznego to zaledwie część działań, w których możemy się wykazać. Współpracujemy z zaufanymi firmami i restauracjami, dzięki czemu jesteśmy pewni smaku i zachwycającej prezentacji wszystkich dań z oferowanego menu. Jeśli chcesz zamówić catering na imprezę we Wrocławiu lub zorganizować event z pysznym jedzeniem – napisz do nas! Chętnie zajmiemy się organizacją pysznego jedzenia i napojów na Twoim wydarzeniu.

Skontaktuj się z nami