Wigilia firmowa – Wrocław

Wigilia dla firm we Wrocławiu to coroczna okazja do wspólnej integracji oraz świętowania przy obficie zastawionym stole i w miłej atmosferze. W Festa Event zajmujemy się całościową organizacją eventu firmowego i w Twoim imieniu zadbamy o niezapomniany przebieg spotkania dla wszystkich pracowników. Wigilia dla firm we Wrocławiu nie musi być sztampowym wydarzeniem o nudnej formie – zadbamy o atrakcje, które sprawią, że wieczór ten na długo zapadnie w pamięci uczestników. Sprawdź naszą ofertę atrakcji na wigilię firmową oraz zobacz, co możesz zyskać przy współpracy z naszą wrocławską agencją eventową.

Kiedy nadchodzi przedświąteczny czas, warto pomyśleć o organizacji wigilii firmowej. Wigilia dla firm może mieć charakter klasyczny ze świątecznymi potrawami i śpiewaniem kolęd. Można również odejść od tradycyjnego charakteru i uatrakcyjnić takie spotkanie świątecznymi zabawami i konkursami. Wigilia firmowa to dobra okazja do podziękowania pracownikom i kontrahentom za wspólnie przepracowany rok. My zadbamy o świąteczny klimat – zapach choinki, świąteczny wystrój, najpiękniejsze kolędy i smaczne potrawy wigilijne.

Wigilia dla firm
we Wrocławiu

Wigilia firmowa we Wrocławiu to wydarzenie, które sprzyja zacieśnianiu więzi między pracownikami. Wspólne spotkanie stanowi okazję do podziękowań oraz świętowania wspólnych sukcesów. Charakter eventu w dużej mierze zależy od podejścia osób odpowiedzialnych za organizację wigilii pracowniczej, oraz oczekiwań uczestników spotkania.

Charakter eventu

Organizujemy wigilie pracownicze o formalnym lub mniej oficjalnym przebiegu.

Lokal

Odpowiadamy za wynajem lokalu lub sali bankietowej na czas wigilii firmowej.

Catering

Zapewniamy catering na imprezę, odpowiadający indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom gości.

Atrakcje

Dbamy o urozmaicenie czasu, oferując różne atrakcje, które zachęcą wszystkich gości do wspólnej aktywności.

Jak zorganizować wigilię firmową?

Przygotowania do wigilii firmowej we Wrocławiu warto rozpocząć kilka miesięcy przed planowanym eventem, co pozwala zarezerwować lokal dla wybranej liczby gości. Następnie w Festa Event zajmujemy się ustaleniem planowanego przebiegu wydarzenia i rodzaju firmowej imprezy integracyjnej. Organizujemy tematyczne wigilie firmowe, uroczystości w formie bankietu, luźne spotkania pracownicze z atrakcjami, wyjazdy integracyjne czy imprezy w miejscu pracy. Każdemu z eventów towarzyszy dokładnie zaplanowany scenariusz, który przed wcieleniem w życie dokładnie konsultujemy i dostosowujemy względem preferencji uczestników. Dbamy o oprawę wizualną wydarzenia, zapewniamy atrakcje, a na specjalne życzenie organizatorów przygotowujemy świąteczne upominki dla gości.

Atrakcje na wigilię firmową

Nasze pomysły na wigilię dla firm we Wrocławiu nie ograniczają się wyłącznie do nadania całemu eventowi świątecznego klimatu. Dbamy o dobrą zabawę wszystkich uczestników i aktywne uczestnictwo we wspólnych zabawach, dlatego planujemy atrakcje odpowiadające preferencjom gości w różnym wieku. Oferujemy różnego rodzaju warsztaty integracyjne dla firm polegające na tworzeniu m.in. stroików świątecznych, domków z piernika, kul śnieżnych, ozdabianiu bombek, lasu w słoiku, makram, dekorów, świec sojowych o zapachu świąt, minipustyń czy obrazów z mchu. Przygotujemy także warsztaty zdrowotne oraz baristyczne. Wigilię firmową we Wrocławiu urozmaici karaoke ze świątecznymi piosenkami, a także obecność stanowisk do teleturnieju oraz mobilnych ścianek wspinaczkowych, które zapewnią element rywalizacji i pozwolą teamowi się lepiej zintegrować.

Wigilia firmowa – menu

Przekąski na wigilię firmową, catering i napoje to obowiązkowy punkt każdego spotkania. Dbamy o zaplecze gastronomiczne na wydarzeniu, dostosowując formę posiłków do rodzaju eventu oraz potrzeb gości. Organizujemy catering na imprezę firmową w formie bufetu szwedzkiego lub menu restauracyjnego, oferujemy finger food tzw. bary kanapkowe podane w sposób sprzyjający wygodnej konsumpcji. Świąteczny catering na wigilię firmową we Wrocławiu obfituje w dania kojarzące się z nadchodzącymi świętami. W menu na wigilii firmowej można znaleźć m.in. barszcz z uszkami, pierogi, ryby, dania warzywne i mięsne. Oferujemy również wiele innych form cateringu, które pozwolą spełnić życzenia wszystkich gości – zapraszamy do kontaktu.

Catering na imprezę firmową

Wigilia firmowa
w górach

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie wigilijne dla firm w prawdziwie świątecznej atmosferze, skorzystaj z możliwości, jakie daje wyjazd w góry. Możemy kompleksowo zająć się przygotowaniem takiego wydarzenia – od wyboru lokalizacji, przez rezerwację hotelu, zaplanowanie menu i atrakcji, aż po wybór i dostarczenie prezentów. Wigilia firmowa w górach łączy zalety wyjazdu integracyjnego i tradycyjnego świątecznego spotkania, będącego okazją do podziękowania pracownikom za osiągnięcia mijającego roku.

Zapewnimy kameralną atmosferę i dopracujemy każdy najmniejszy szczegół wydarzenia, co przełoży się na wigilię firmową, której nie zapomni żaden z zaproszonych gości.

Organizacja wigilii firmowej
z Festa Event

Organizacja wigilii firmowej we współpracy z agencją eventową ułatwia zaplanowanie eventu i spełnienie oczekiwań pracowników. Dbamy o zaplecze techniczne, oprawę wizualną i przebieg każdej wigilii pracowniczej, dzięki czemu nic nie jest w stanie zaskoczyć uczestników podczas wydarzenia. Niecodzienne atrakcje, pyszne jedzenie, upominki, podziękowania i wspólne aktywności sprawią, że świąteczny nastrój udzieli się wszystkim, a cała firma pełna motywacji oraz pozytywnego nastawienia wejdzie tanecznym krokiem w nowy rok.

Skontaktuj się z nami