Szkolenia wyjazdowe dla firm

Firmy organizujące szkolenia wyjazdowe dla swoich pracowników zyskują więcej korzyści niż pracodawcy, którzy organizują kursy i warsztaty w miejscu zatrudnienia. Nauka podczas wyjazdu jest lepiej przyswajana niż w siedzibie firmy, a odbiorcy wykładu wykazują większą koncentrację oraz skupienie. W efekcie przedsiębiorstwo zyskuje zmotywowanych pracowników, którzy z dawką nowej wiedzy i świeżym spojrzeniem powracają do swoich obowiązków.

Na czym polegają szkolenia wyjazdowe
dla firm?

Szkolenia wyjazdowe to nowoczesna forma spotkań poświęconych zdobywaniu umiejętności lub wiedzy z wybranej dziedziny. Kluczowym aspektem odróżniającym ten rodzaj aktywności od tradycyjnych wykładów jest wybór niecodziennego miejsca na organizację szkolenia firmowego. Zazwyczaj szkolenia wyjazdowe dla firm odbywają się w miejscach słynących z pięknych okoliczności przyrody, które sprzyjają poszerzaniu wiedzy i wypoczynkowi. Mogą być również zorganizowane w większych miastach znanych z popularnych zabytków i wartych zobaczenia miejsc podczas przerw w nauce. Chętnie zaplanujemy także warsztaty w lokalizacji uzgodnionej z organizatorami.

Największym atutem szkoleń wyjazdowych są dodatkowe korzyści – odpoczynek od codziennych obowiązków, integracja oraz dodatkowe atrakcje, które czekają na wszystkich uczestników.

Rodzaje szkoleń wyjazdowych

Szkolenia wyjazdowe dla firm przyjmują różną formę. Najpopularniejszym z rodzajów edukacyjnej integracji jest wzięcie udziału w spotkaniu ze specjalistą wybranej dziedziny, który dzieli się swoim doświadczeniem, rozwiązaniami i wiedzą. Na większą skalę organizujemy również kilkudniowe konferencje i warsztaty, a także szkolenia indywidualne dla osób pragnących wyciągnąć jak najwięcej korzyści z takiego spotkania.

Z przyjemnością zajmiemy się organizacją wyjazdu szkoleniowego o charakterze:

Biznesowym

Rozwój kompetencji w dziedzinach: marketingu, finansów, zarządzania, obsługi klienta, Human Resources, logistyki, rozwoju osobistego itp.


Branżowym

Zdobycie wiedzy potrzebnej do wkroczenia na nową ścieżkę zawodową lub zwiększenia kwalifikacji z zakresu: IT, administracji publicznej, logistyki, branży turystyczno-hotelarskiej, produkcji, finansów, farmaceutyki i branży medycznej.

Dowolnym

Dopasowanym do potrzeb Twojej firmy i pracowników — organizujemy szkolenia BHP, kursy pierwszej pomocy, warsztaty zarządzania w sytuacjach kryzysowych i wiele innych.

Jak zorganizować szkolenie wyjazdowe
dla firmy?

Jesteśmy firmą organizującą szkolenia wyjazdowe – nasi event managerowie kompleksowo zajmą się zaplanowaniem wyjazdu wraz z rezerwacją hotelu i przygotowaniem odpowiednich warunków do przeprowadzenia kursu. Współpracujemy z firmami szkoleniowymi, które umożliwiają przeprowadzenie warsztatów z różnych dziedzin. Możemy również w imieniu organizatora nawiązać kontakt z poleconymi szkoleniowcami, których obecność w czasie wyjazdu będzie stanowić główną atrakcję dla uczestników.

Każdy wyjazd organizowany we współpracy z naszą agencją eventową obejmujemy ubezpieczeniem, które uwzględnia wszystkich pracowników biorących w nim udział. Dodatkowo dysponujemy również polisą ubezpieczeniową jako firma.

Dlaczego warto organizować firmowe szkolenia wyjazdowe?

Szkolenia wyjazdowe dla firm poza korzyścią biznesową związaną z poszerzeniem kompetencji pracowników mają również wiele zalet dodatkowych. Udział w takim wydarzeniu może przyjmować formę nagrody dla wybranych osób za dotychczasowe działania i sukcesy. Wyjazdy szkoleniowe dla całej firmy to natomiast świetny sposób na zintegrowanie zespołu oraz zbudowanie pozytywnych relacji między współpracownikami.

Udział w szkoleniu na wyjeździe jest uznawany za jedną ze skuteczniejszych form przyswajania wiedzy. W przeciwieństwie do szkoleń organizowanych w biurze lub siedzibie firmy – uczestnicy nie są znudzeni i aktywnie biorą udział w spotkaniu.

Dodatkowe atrakcje podczas szkoleń wyjazdowych dla firm

Organizacji szkoleń wyjazdowych dla firm mogą towarzyszyć atrakcje, które umilą wspólny pobyt w ciekawym miejscu i jeszcze bardziej zjednoczą członków zespołu. Jako agencja eventowa z przyjemnością zadbamy o aktywne wykorzystanie wolnego czasu między szkoleniami lub kolejnymi warsztatami. W harmonogramie wyjazdu szkoleniowego możemy przewidzieć m.in.:

Paintball
Wycieczki górskim szlakiem
Spływ kajakowy
Rozwiązywanie zagadek w escape roomie
Liczne gry i konkursy dla uczestników
Pokazy artystyczne
Zwiedzanie miasta

Szkolenia wyjazdowe dla firm z Festa Event

W Festa Event organizujemy różne szkolenia wyjazdowe dla firm – dostosowane do potrzeb i specyfiki konkretnej branży. Poznaj naszą ofertę i korzyści płynące z uczestnictwa w takim wydarzeniu.

Skontaktuj się z nami