Kierunek ŚLĄSK!

Kierunek ŚLĄSK!

Za Nami kolejny wyjazd studyjny – tym razem kierunek Katowice. Poszerzyliśmy swoją bazę miejsc, do których warto zabrać firmy na event. Wyjazd obfitował w ogrom atrakcji.

Zaraz po przyjeździe mieliśmy okazję brać udział w warsztatach kulinarnych w Pracowni Smaku Jolanty Kleser, gdzie robiliśmy od podstaw paelle, owoce morza duszone w specjalnym naczyniu cataplana oraz ciasteczka portugalskie – pasteis de nata.

Kolejny etapem wyjazdu było zwiedzanie siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, która zrobiła na Nas ogromne wrażenie. Nowoczesność z wplecioną dawną kulturą tradycji regionu, nawiązującą do wyglądu górniczego osiedla Nikiszowiec.

Wszystkich uczestników wyjazdu ugościł czterogwiazdkowy hotel Rezydencja Luxury Hotel, w który odbył się również „Bal branży eventowej”. Podczas kolacji wszyscy mogliśmy wymienić się spostrzeżeniami oraz doświadczeniem w organizowaniu eventów. Bal uświetnił występ Luizy Farouni, która czarowała przepiękną barwą głosu.

Na drugi dzień po pysznym śniadaniu w Rezydecja Luxury Hotel czekała nas wycieczka do Areny Gliwice oraz Walcowni Cynku, gdzie mieliśmy spotkanie z przedstawicielami lokalnej branży evenowej.
W muzeum Walcowni Cynku poznaliśmy historię rozwoju hutnictwa cynku na Górnym Śląsku. W oparciu o ciąg technologiczny do produkcji blach cynkowych przedstawiana jest zwiedzającym historia wydobyć cynku. Walcownia cynku prezentuje niepowtarzalną architekturę oraz ciekawe, postindustrialne wnętrza, które przeznaczone są do organizacji koncertów, targów, czy konferencji.

No Comments

Add your comment