Atrakcje gastronomiczne

Atrakcje gastronomiczne na eventach

Podczas planowania eventu jedną z ważniejszych kwestii jest oprawa gastronomiczna wydarzenia. W naszej ofercie poza tradycyjną obsługą cateringową oferujemy bardzo ciekawe rozwiązania, na które uczestnicy eventu z pewnością zwrócą uwagę.

Lody tajskie

Lody tajskie to niezaprzeczalny hit lata! Popularność zyskały w mediach społecznościowych, gdzie filmiki z możliwymi kombinacjami smaków robiły istną furrorę wśród internautów. Absolutny hit podczas eventu!

Oferta
Prosseccovan

Nieszablonowy sposób na serwowanie rozmaitych pyszności, degustację alkoholi oraz innych przekąsek. Wszystko wkomponowane w mobilnego Vana, który idealnie wpisuje się w eventowy klimat.

Oferta
Procenty w dymie

Procenty w dymie to bardzo intrygująca maszyna. Nadaje się na rozmaite imprezy okolicznościowe, potrafi rozkręcić niejedną imprezę a jedynym skutkiem ubocznym jest … brak skutków ubocznych na drugi dzień po imprezie… 

Oferta

Oferta na lody tajskie

W sezonie letnim podczas licznych imprez plenerowych i eventów firmowych lody tajskie przyciągają tłumy chętnych. Trudno się temu dziwić, ponieważ zarówno efektowny sposób przygotowywania ich jak i możliwość personalizowania smaków pod gusta klientów to po prostu lodziarski majstersztyk! Stanowisko lodów tajskich skupia wokół pokaźne grono obserwatorów. Na zmrożonej płycie siekane są wybrane w zamówieniu składniki. Mogą to być bakalie, batoniki, alkohol, ciasteczka, owoce a nawet nutella czy rozmaite sosy deserowe. Następnie całość posiekanych składników zalewana jest bazą lodową i naprędce mieszana na zmrożonej płycie do czasu, aż powstała masa lodowa stężeje. Następnie masa jest rozprowadzana równomiernie i cięta w paski, które wprawnym ruchem zwija się w rulony i gotowe! W kreowaniu kompozycji smakowych ograniczyć Was może jedynie własna wyobraźnia!
Dla niezdecydowanych posiadamy również propozycje smaków lodów. 
Poniżej przedstawiamy zaledwie fragment listy smaków: 
– Biała czekolada z truskawką,
– Kinder Beuno z prażonym orzechem laskowym i czekoladą,
– Karmel z solonym fistaszkiem,
– Martini z wiśnią i migdałami,
– Oreo z maliną,
– nutella z bananem,
– Mięta z czekoladą,
Bardzo chętnie zamawiane są również lody z takimi dodatkami jak: praliny Ferrero rocher, rafaello, Michałek, knoppers, delicja, krówka, tiramisu. Wśród owoców natomiast rządzi banan, Mango, truskawka, malina i jagoda.
Czas trwania: min. 2h
Liczba osób: dowolna
Cena: w przedziale, wycena indywidualna 
Istnieje również możliwość brandingu na zamówienie.

Oferta na Prosseco Van

Prosecco van to idealna propozycja dla gości weselnych, imprez plenerowych i eventach firmowych. Mobilny van, który w swej ofercie ma najlepsze Prosecco, jak również koktajle Prosecco, włoskie przekąski oraz coś dla najmłodszych – watę cukrową. W ofercie dostępnych kilka wariantów cenowych, z możliwością zaaranżowania strefy odpoczynku z leżakami.

Oferta na Procenty w dymie

Można dobrze się bawić w stanie wskazanym i nie mieć bólu głowy następnego dnia. Takie cuda umożliwia właśnie Vapshot! Specjalna maszyna serwuje uczestnikom imprezy drinki w postaci pary. Uczestnicy eventu, którzy zdecydują się spożyć trunek w takiej postaci będą mogli bez najmniejszego problemu wsiąść za kierownicę samochodu i bezpiecznie wrócić do domu. Dzieje się tak, ponieważ alkohol przyjęty drogą wziewną ulatnia się w przeciągu 10-15 minut i nie ma właściwie możliwości do magazynowania się w organizmie. Samo uczucie „stanu upojenia” jest również kontrolowane, ponieważ za każdym spożyciem wygląda podobnie, a ilość alkoholu w jednym shocie nie jest w stanie po prostu ściąć uczestnika imprezy z nóg – w przeciwieństwie do alkoholu spożywanego tradycyjnie.
Możemy mieć absolutną pewność, że osoby, które podczas trwania eventu spróbowały alkoholu w parze będą w świetnym nastroju, a zabawa będzie kontynuowana w dobrym tonie.